Буквоїд

Сашко Ушкалов: «Добло і зло» - єдина книга Карпи, яку я зміг дочитати до кінця»

03.03.09 07:25 / Буквоїд
На бліц-запитання порталу «Буквоїд» «Що читати?» відповідає письменник Сашко Ушкалов.
- Які книги Ви читали останнім часом? Що сподобалося, а що ні?
- Взагалі, останнім часом намагаюся читати не так багато. Це пов’язано насамперед із тим, що я пишу нову книгу. Тобто час для читання є, але читаю все-одно мало, бо, так би мовити, боюся нахапатися впливів. Якщо ж говорити про ті речі, які я читав останнім часом, то це була книга Ірени Карпи «Добло і зло». Враження, загалом, позитивні, бодай уже тому, що це єдина книга Ірени, яку я зміг дочитати до кінця. Проковтнув на одному диханні книгу Віктора Пєлєвіна «Empire V». Вкотре перегорнув футуристський «Семафор у майбутнє», а також «Історію української літератури» Дмитра Чижевського.  - Що плануєте прочитати?
- Збираюся прочитати нову книгу все того ж Пєлєвіна «П5 (прощальные песни политических пигмеев пиндостана)», а також «Ефіопію» Сергія Жадана. Якщо лишиться час, спробую наново перечитати прозу Хемінгвея. 

- Що б Ви рекомендували читачам прочитати?
- Якщо чесно, не люблю давати рекомендації в тих сферах, де йдеться про смаки, адже смаки, як відомо, бувають найрізноманітніші.
Постійна адреса матеріалу: http://bukvoid.com.ua/reviews/that to read/2009/03/03/072518.html
Copyright © 2008 Буквоїд
При повному або частковому відтворенні посилання на Буквоїд® обов'язкове (для інтернет-ресурсів - гіперпосилання). Адміністрація сайту може не розділяти думку автора і не несе відповідальності за авторські матеріали.