Re: цензії

22.09.2017|Тетяна Синьоок
Коли питання – улюблена розвага
21.09.2017|Назарій Андрійчук
Антологія відцвілої епохи
20.09.2017|Марія Вишневецька
«Чорно-білі» проти «сірих»
19.09.2017|Світлана Бреславська, Івано-Франківськ
Мовою допитів і зізнань
Образ досконалої людини
Про «людину-вухо» і про «хроніку глобальної антропологічної катастрофи»
17.09.2017|Ярослав Поліщук
Вірші про гарний час тут
16.09.2017|Сергій Одаренко
Настільна біблія футбольних фанатів
15.09.2017|Наталія Лапушкіна, кандидат філологічних наук, доцент кафедри української мови та літератури ДДПУ (м. Слов’янськ)
Коли янголи посміхаються...
Блукаючи нетрями містичної річки
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Головна\Новини\Довідники/Путівники

Новини

04.09.2017|10:38|Буквоїд

У Discursus вийде воркбук із написання власного висловлення у форматі ЗНО "Есе: бліц-курс" Ірини Голодюк

У видавництві Discursus виходить навчальне видання - "Есе: бліц-курс" Ірини Голодюк, виконане в дусі сучасного компетентнісного підходу до навчання.

Це воркбук для учня із написання власного висловлення у форматі ЗНО, де поєднуються як теоретичні матеріали, так і практичні завдання.

Посібник складається з сімнадцяти занять, поділених на вісім розділів. У першому з них - "Що таке есе?" - учень має змогу дізнатися, чому власне висловлення, яке пишуть на ЗНО, можна вважати формальним есе та які обов´язкові вимоги до його написання. У наступному розділі "План" подано чітку структуру висловлення й запропоновано потренуватися в написанні міні-есе. Розділи "Вступ", "Теза", "Аргументи", "Приклади", "Висновок" детально пояснюють теоретичні аспекти кожної із частин есе й пропонують якнайрізноманітніші теми для їх написання. Тут учень має змогу проаналізувати запропоновані зразки уривків есе, виконати тестові завдання до них, повправлятися в написанні як окремих частин (вступ, теза, аргументи, приклади, висновок), так і цілого висловлення. "База даних", подана наприкінці посібника містить перелік тем ЗНО попередніх років та пропонує учню укласти короткий конспект до них.

Готуючи воркбук до виданння, авторка намагалася зробити посібник не тільки ефективним, а й цікавим сучасному учневі. Саме тому в ньому все, починаючи від яскравого дизайну й завершуючи гострими актуальними темами зі "Сторінок гарячих дискусій", покликане змінити ставлення учня до творчого процесу.Мотиваційні сторінки наприкінці кожного розділу посібника пропонують школяреві оцінити свій прогрес, повторити вивчене, постійно нагадують кінцеву мету й проміжні цілі й пропонують якісно розподілити час для навчання. Працювати з воркбуком можна як самостійно, так і під час уроку з вчителем.Уривок із воркбуку "Есе: бліц-курс" можна переглянути за посиланням: https://issuu.com/irynaholodiuk/docs/essay_short

17 вересня у Львові відбудеться перший воркшоп із презентацією видання: http://bookforum.ua/?post_type=events&p=18301коментувати
зберегти в закладках
роздрукувати
використати у блогах та форумах
повідомити друга
Книги від Bookzone

Коментарі  

comments powered by Disqus


Партнери