
Re: цензії
- 18.08.2025|Володимир Гладишев«НЕМОВ СТОЛІТЬ НЕБАЧЕНИХ ВЕСНА – ПЕРЕД ОЧИМА СХОДИТЬ УКРАЇНА»
- 12.08.2025|Тетяна Торак, м. Івано-ФранківськПолтавська хоку-центричність
- 07.08.2025|Ігор ЧорнийРоки минають за роками…
- 06.08.2025|Ярослав ПоліщукСнити про щастя
- 06.08.2025|Валентина Семеняк, письменницяЧас читати Ганзенка
- 16.07.2025|Тетяна Качак, літературознавиця, докторка філологічних наук, професорка Прикарпатського національного університету імені Василя СтефаникаПравда про УПА в підлітковому романі Галини Пагутяк
- 10.07.2025|Дана Пінчевська"Щасливі ті люди, природа яких узгоджується з їхнім родом занять"
- 10.07.2025|Володимир СердюкАнтивоєнна сатира Володимира Даниленка «Та, що тримає небо»
- 27.06.2025|Ірина Фотуйма"Коні не винні" або Хроніка одного щастя
- 26.06.2025|Михайло ЖайворонЖитомирський текст Петра Білоуса
Видавничі новинки
- Алла Рогашко. "Містеріум"Проза | Буквоїд
- Сергій Фурса. «Протистояння»Проза | Буквоїд
- Мар’яна Копачинська. «Княгиня Пітьми»Книги | Буквоїд
- "Моя погана дівчинка - це моя частина"Книги | Володимир Гладишев, професор, Миколаївський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти
- Джон Ґвінн. "Лють Богів"Проза | Буквоїд
- Дженніфер Сейнт. "Аталанта"Проза | Буквоїд
- Вероніка Чекалюк. «Діамантова змійка»Проза | Буквоїд
- Джон Ґвінн. "Голод Богів"Книги | Буквоїд
- Олеся Лужецька. "У тебе є ти!"Проза | Буквоїд
- Крістофер Паоліні. "Сон у морі зірок"Проза | Буквоїд
Новини
«Що іноземці мають знати про Америку від A до Z: Як розуміти божевільну американську культуру, людей, уряд, мову та багато іншого»
У видавництві «Основи» вийшла нова книга – універсальний помічник у пізнанні Америки від Ленса Джонсона «Що іноземці мають знати про Америку від A до Z: Як розуміти божевільну американську культуру, людей, уряд, мову та багато іншого».
26 розділів, «від А до Z», – це концентрований виклад інсайдерської інформації про американську спадщину, культуру, бізнес та мову. Іноземцям дуже складно збагнути американський спосіб життя, національні особливості бізнесу, навіть коли вони взаємодіють із американцями на території власної країни. Іммігрантам ще важче: вони не можуть адаптуватися самі, а їхні діти застрягають між двома культурами.
Економіст, мандрівник, актор театру та кіно, американець у другому поколінні, Ленс Джонсон розповідає усе те, про що ви хотіли та не наважувалися спитати про Америку.
Ленс Джонсон у передмові до книги «Америка від А до Z »: Розуміння нашої культури та тонкощів нашої англійської є неймовірно важливим для тих, хто має справу з американцями. Вивчивши нашу культуру й мову, ви станете впевненішими, а спілкування – комфортнішим, що сприятиме вашому і, можливо, непрямим шляхом, і нашому успіху.
«Що іноземці мають знати про Америку від A до Z» розвіює міфи та змінює уявлення про історію великої держави й англійської мови. Мандрувати невідомим для нас світом допомагають підказки із життя та досвіду автора Ленса Джонсона, а також додатки, які містять центральну промову Авраама Лінкольна, перелік американських коледжів, лауреатів Пулітцерівської премії та «Оскара». Улюбленими героями Ленса Джонсона є винахідник Едісон, американські президенти-мрійники Томас Джефферсон, Авраам Лінкольн і Тедді Рузвельт, котрі відіграли визначну роль у розвитку Америки та її культури, якою ми її знаємо сьогодні.
Що іноземці мають знати про Америку від A до Z: Як розуміти божевільну американську культуру, людей, уряд, мову та багато іншого. К.: Основи, - 2015.
Коментарі
Останні події
- 20.08.2025|19:33«А-ба-ба-га-ла-ма-га» видало нову книжку про закарпатського розбійника Пинтю
- 19.08.2025|13:29Нонфікшн «Жінки Свободи»: героїні визвольного руху України XX століття крізь погляд сучасної військової та історикині
- 18.08.2025|19:27Презентація поетичної збірки Ірини Нови «200 грамів віршів» у Львові
- 18.08.2025|19:05У Львові вперше відбувся новий книжковий фестиваль BestsellerFest
- 18.08.2025|18:56Видавнича майстерня YAR випустила книгу лауреата Малої Шевченківської премії Олеся Ульяненка «Хрест на Сатурні»
- 18.08.2025|18:51На Закарпатті відбудеться «Чендей-фест 2025»
- 17.08.2025|11:36«Книжка року’2025». ЛІДЕРИ ЛІТА. Номінація «ВІЗИТІВКА»
- 16.08.2025|08:45«Книжка року’2025». Тиждень книжкової моди: Лідери літа у номінації «Дитяче свято»
- 15.08.2025|07:22«Книжка року’2025». Тиждень книжкової моди: Лідери літа у номінації «Обрії»
- 14.08.2025|15:07На BestsellerFest Юлія Чернінька презентує трилер «Бестселер у борг»