Головна\Новини\Історія/Культура

Новини

01.11.2011|07:26|Буквоїд

Велз Спенсер. «Посіви Пандори : Непередбачена ціна цивілізації»

Відомий американський популяційний генетик, керівник Генографічного проекту Національного географічного товариства США Спенсер Велз на основі передових наукових досліджень показує, як сучасні дії людства (як успіхи, так і проблеми) визначаються доісторичною еволюційною спадщиною людини та фундаментальними рішеннями щодо способу життя, які людство ухвалювало в минулому.

Широкий спектр явищ сучасного життя – від антропогенної зміни клімату до епідемії ожиріння та психічних розладів – корениться в еволюційній історії, в яку зараз можна зазирнути завдяки здобуткам у вивченні людського геному. Довгочасні еволюційні тенденції порушують фундаментальні питання щодо найближчого майбутнього людства.

Розрахованана професійних істориків та інших дослідників суспільств, а також на широкеколо читачів, яких цікавить минуле та хвилює майбутнє людства.

Велз Спенсер. Посіви Пандори : Непередбачена цінацивілізації / Спенсер Велз ; пер. з англ. та наук. ред. Т. Цимбал. – К. :Ніка-Центр, 2011. – 240 с. – (Серія «VIAE HUMANAE»; Вип. 3).

 коментувати
зберегти в закладках
роздрукувати
використати у блогах та форумах
повідомити друга
Книги від Bookzone

Коментарі  

comments powered by Disqus


Партнери