Re: цензії
- 10.06.2026|Ігор ЗіньчукЯк знайти шлях до успіху компанії?
- 05.06.2026|Ганна Клименко-СиньоокПеретин - Перехід - Присутність: Містичні лабіринти прозопису Алли Рогашко
- 04.06.2026|Тетяна Качак, докторка філологічних наук, професорка Карпатського національного університету імені Василя Стефаника«Українська ластівка» в культурно-історичному вимірі та міждисциплінарній інтерпретації Лідії Ковалець
- 31.05.2026|Надія ПознякВивільнення пам´яті
- 31.05.2026|Ігор ЧорнийКоли жінці нудно
- 30.05.2026|Віктор Палинський«Війна у лісовій пісні»
- 30.05.2026|Ігор ЗіньчукНова книга поезій Ліни Костенко «Вітер з Марса» – застереження для людства
- 29.05.2026|Василь КузанБезгрішні тексти
- 25.05.2026|Дана ПінчевськаАнімізм як форма поезії, або Дещо про практичні дослідження магії
- 23.05.2026|Тетяна Торак, м. Івано-ФранківськХитрості недостатньо
Видавничі новинки
- Прозовий дебют Надії Позняк «Ти ж знаєш, він ніколи тобі не дзвонить…»Книги | Буквоїд
- Сащук Світлана. «Дратва тиші»Поезія | Буквоїд
- «Безрозсудна» Лорен Робертс: почуття vs обов’язок та повалені імперіїКниги | Буквоїд
- Ігор Павлюк. «Голод і любов»Поезія | Буквоїд
- Олена Осійчук. «Говори зі мною…»Поезія | Буквоїд
- Світлана Марчук. «Магніт»Поезія | Буквоїд
- Олександр Скрипник. «НКВД/КГБ проти української еміграції. Розсекречені архіви»Історія/Культура | Буквоїд
- Анатолій Амелін, Сергій Гайдайчук, Євгеній Астахов. «Візія України 2035»Книги | Буквоїд
- Дебра Сільверман. «Я не вірю в астрологію. Зоряна мудрість, яка змінює життя»Книги | Буквоїд
- Наомі Вільямс. «Пацієнтка Х, або Жінка з палати №9»Проза | Буквоїд
Події
Новими ведучими ТВі стануть Антін Мухарський, Мирослава Барчук, Андрій Бондар, Марія Бурмака
Телеканал ТВi має намір вступити в боротьбу за рейтинги з основними каналами України.
Про це в інтерв´ю «Комсомольській правді» заявив телепродюсер, автор концепції каналу ТВi Михайло Крупієвський.
«Місяці три-чотири в нас буде перехідний етап з «розмовного телебачення» у повноформатне, а вже у вересні плануємо повний рестарт на новий сезон і почнемо боротися за рейтинги - зараз вони мінімальні», - сказав він.
«Плануємо стати повноцінним каналом - безумовно, це не буде "Інтер" або "1+1", але таким телеканалом, як Новий, ICTV, ми обов´язково станемо», - запевнив Крупієвський.
При цьому продюсер зазначив, що вже найближчим часом в ефірі телеканалу з´явиться низка нових телеформатів і ведучих – понад 16 імен.
«Глибокі цікаві інтерв´ю наші глядачі побачать-почують у новій програмі «Вечір з Мирославою Барчук». Антін Мухарський стане креативити в «Зеленій лампі» - передачі про сучасне мистецтво, але цікавій кожному. Андрія Бондаря чотири дні в тиждень можна буде побачити в невеликій, але місткій програмі з умовною назвою «Адвокат диявола» - про поняття, які в сучасному світі потребують переосмислення», - заявив Крупієвський.
Він додав, що на ТВi також повернуться письменник Олександр Ірванець із програмою «На злобу дня» у поетичній формі та чимало інших авторських програм.
«Наташа Грабченко буде робити програму про театр. Ми почнемо показувати українські спектаклі, а надалі станемо розповідати про те, що відбувається в сучасному театрі, плюс інтерв´ю з іменитими театралами. Микола Васильков розповість глядачам у своїй програмі, скільки заробляють спортсмени і буде проводити розслідування у сфері спорту. Також із середини червня повернеться програма «Шалений тиждень», - розповів продюсер.
Також Крупієвський заявив, що є гарна новина й для шанувальників Марічки Бурмаки: співачка повернеться на телеканал з єдиним українським музичним проектом «Музика для дорослих».
Інформація: «Українські новини»
Коментарі
Останні події
- 31.05.2026|06:35Стартував прийом заявок на Премію імені Романа Гамади 2026
- 31.05.2026|06:21Українська стрічка «Паляниця» здобула престижну нагороду на американському фестивалі ETHOS Film Awards
- 30.05.2026|15:00Ніна Мюррей – лауреатка премії Drahoman Prize за 2025 рік
- 29.05.2026|07:54Гуцули, цимбали і гори: музикант hOsT представляє сингл-ремікс Hutsuly
- 29.05.2026|07:50«Японські книги дітям України»: велика гуманітарна ініціатива «Ранку» та Shikosha
- 25.05.2026|17:00Внаслідок нічної атаки на Київ пошкоджено будинки письменниць Олени Захарченко та Ірини Цілик
- 23.05.2026|04:17Навколо літератури зібрано 2,5 мільйони гривень для дітей: Артур Дронь провів благодійний вечір у Львові
- 23.05.2026|04:11Нова частина епічної фентезі-саги про Кия об’єднує українську, кельтську та давньогрецьку міфології у власному всесвіті
- 21.05.2026|13:07В Ужгороді оголосили короткий список VIІІ Всеукраїнського літературного конкурсу малої прози імені Івана Чендея
- 21.05.2026|13:04«Межі причетності» та митці з 7 країн: фестиваль «Фронтера» оголосив фокусну тему
