Re: цензії
- 25.03.2026|Анастасія БорисюкЧи краще озирнутися й не мовчати?
- 19.03.2026|Віктор ПалинськийЧасоплину течія
- 18.03.2026|Валентина Семеняк, письменницяЗізнання у любові… допоки є час
- 18.03.2026|Віктор ВербичВідсвіт «Пекторалі любові» у контексті воєнних реалій
- 17.03.2026|Василь КузанДелікатна загадковість Михайла Вереса
- 13.03.2026|Марія Федорів, письменниця«Цей Великий день»: свято, закодоване у слові
- 11.03.2026|Буквоїд«Коли межа між світами така тремка і непевна...»
- 09.03.2026|Тетяна Торак, м. Івано-Франківськ100 тонн світла
- 07.03.2026|Надія Гаврилюк“А я з грядущих, вочевидь, епох”
- 06.03.2026|Микола Миколайович ГриценкоДефіцит людського спілкування. Проблематика «Відступників» Христини Козловської
Видавничі новинки
- Сащук Світлана. «Дратва тиші»Поезія | Буквоїд
- «Безрозсудна» Лорен Робертс: почуття vs обов’язок та повалені імперіїКниги | Буквоїд
- Ігор Павлюк. «Голод і любов»Поезія | Буквоїд
- Олена Осійчук. «Говори зі мною…»Поезія | Буквоїд
- Світлана Марчук. «Магніт»Поезія | Буквоїд
- Олександр Скрипник. «НКВД/КГБ проти української еміграції. Розсекречені архіви»Історія/Культура | Буквоїд
- Анатолій Амелін, Сергій Гайдайчук, Євгеній Астахов. «Візія України 2035»Книги | Буквоїд
- Дебра Сільверман. «Я не вірю в астрологію. Зоряна мудрість, яка змінює життя»Книги | Буквоїд
- Наомі Вільямс. «Пацієнтка Х, або Жінка з палати №9»Проза | Буквоїд
- Христина Лукащук. «Мова речей»Проза | Буквоїд
Події
У Петербурзі відкрився V Міжнародний книжковий салон
22 квітня у Санкт-Петербурзі стартував V Міжнародний книжковий салон. Упродовж чотирьох днів у павільйоні 7 виставкового комплексу «Ленекспо» будуть збиратися як професіонали книжкової галузі, так і аматори книги і читання.
За словами генерального директора «Ленекспо» Сергія Алексєєва, у порівнянні з минулим роком площа виставки збільшилася на 40%, а число її учасників - на 10%. Цьогоріч на салоні представлені стенди понад 300 компаній з Росії, країн ближнього і далекого зарубіжжя, у тому числі близько 130 видавничих підприємств з Петербурга.
У програмі салону заплановано понад 200 подій, призначених як для професіоналів, так і для шанувальників книги: зустрічі з письменниками, автограф-сесії, презентації книжкових новинок, концерти, «круглі столи» і дискусії.
Головна подія - Міжнародний письменницький форум, організований Російським книжковим союзом і міжнародною асоціацією «Жива класика». Форум, який буде презентований у рамках салону, у майбутньому має стати майданчиком для обговорення важливих питань сучасної літератури усіма учасниками видавничого процесу. У цьому році на обговорення виносяться такі теми, як «Просування російської літератури за кордоном» і «Видавничі програми благодійних фондів».
Значна частина програми повинна була бути присвячена Року Франції в Росії, проте багато учасників заходів до Петербурга не дісталися у зв´язку з відміною авіарейсів в Європі через виверження ісландського вулкана. Також виявилася серйозно скорегована програма, організована Німецьким культурним центром ім. Гете. Семінари та майстер-класи за участю гостей з Німеччини скасовані, оскільки доповідачі не змогли вчасно приїхати до Росії.
Інформація: Pro-books.ru
Коментарі
Останні події
- 19.03.2026|09:06Писати історію разом: проєкт «Вишиваний. Король України» розширює коло авторів
- 18.03.2026|20:31Україна візьме участь у 55-му Брюссельському книжковому ярмарку
- 17.03.2026|10:45У Івано-Франківську відкривається нова “Книгарня “Є”
- 11.03.2026|18:35«Filling in»: Україна заповнює культурні прогалини на Лейпцизькому книжковому ярмарку 2026
- 09.03.2026|08:57Письменник-азовець Павло Дерев’янко презентує в Луцьку культове козацьке фентезі
- 06.03.2026|08:40Оголошено конкурс літературної премії імені Катерини Мандрик-Куйбіди
- 24.02.2026|15:53XХVІІ Всеукраїнський рейтинг «Книжка року ’2025». Остаточні результати
- 22.02.2026|12:341 березня у Києві відбудеться друга письменницька конференція проекту «Своя полиця»
- 18.02.2026|17:24«Крилатий Лев» оголошує прийом матеріалів на визначення лавреатів 2026 року
- 18.02.2026|17:14Оголошується прийом творів на конкурс імені Івана Чендея 2026 року
