
Re: цензії
- 16.07.2025|Тетяна Качак, літературознавиця, докторка філологічних наук, професорка Прикарпатського національного університету імені Василя СтефаникаПравда про УПА в підлітковому романі Галини Пагутяк
- 10.07.2025|Дана Пінчевська"Щасливі ті люди, природа яких узгоджується з їхнім родом занять"
- 10.07.2025|Володимир СердюкАнтивоєнна сатира Володимира Даниленка «Та, що тримає небо»
- 27.06.2025|Ірина Фотуйма"Коні не винні" або Хроніка одного щастя
- 26.06.2025|Михайло ЖайворонЖитомирський текст Петра Білоуса
- 25.06.2025|Віктор ВербичПро що промовляють «Вартові руїни» Оксани Забужко
- 25.06.2025|Ігор ЗіньчукБажання вижити
- 22.06.2025|Володимир ДаниленкоКазка Галини Пагутяк «Юрчик-Змієборець» як алегорія про війну, в якій ми живемо
- 17.06.2025|Ігор ЧорнийОбгорнена сумом смертельним душа моя
- 13.06.2025|Тетяна Качак, літературознавиця, докторка філологічних наук, професорка Прикарпатського національного університету імені Василя СтефаникаЗвичайний читач, який став незвичайним поетом
Видавничі новинки
- Джон Ґвінн. "Лють Богів"Проза | Буквоїд
- Дженніфер Сейнт. "Аталанта"Проза | Буквоїд
- Вероніка Чекалюк. «Діамантова змійка»Проза | Буквоїд
- Джон Ґвінн. "Голод Богів"Книги | Буквоїд
- Олеся Лужецька. "У тебе є ти!"Проза | Буквоїд
- Крістофер Паоліні. "Сон у морі зірок"Проза | Буквоїд
- Дженніфер Сейнт. "Електра"Книги | Буквоїд
- Павло Шикін. "Пітон та інші хлопці"Книги | Буквоїд
- Книга Анни Грувер «Вільний у полоні» — жива розмова з Ігорем Козловським, яка триває попри смертьКниги | Буквоїд
- Тесла покохав ЧорногоруКниги | Буквоїд
Події
Премія ARSENALE AWARDS 2012 та її номінанти
30 липня 2012 року в 19.00 в Мистецькому Арсеналі відбудеться урочиста церемонія вручення премії ARSENALE AWARDS 2012.
Під час церемонії організатори Першої Київської міжнародної бієнале сучасного мистецтва ARSENALE 2012 вручать лауреатам ARSENALE AWARDS 2012 премії у трьох номінаціях:
За вагомий внесок у розвиток сучасного мистецтваВідкриття ARSENALE 2012Премія глядацьких симпатій
З моменту відкриття першої в Україні бієнале у Мистецькому Арсеналі проводилося опитування відвідувачів щодо їх вражень відносно авторів та робіт, представлених на ARSENALE 2012. Нагадуємо, що експозиція бієнале включає картини, скульптури, інсталяції та відеороботи, всього 250 творів з 30 країн світу. Тож іноді зробити вибір було не так уже й просто. Однак, в результаті опитування, перевагу отримали 20 творів, автори та назви яких наведені нижче.
Для визначення переможців у номінації Премія глядацьких симпатій ARSENALE 2012 оголошує голосування за кращу роботу очима глядацької аудиторії.
Голосування розпочнеться у соціальній мережі Facebook на сторінці інформаційного партнера бієнале журналу ART UKRAINE, на офіційних сайтах ARSENALE 2012, НКММК «Мистецький Арсенал», Благодійного фонду «Мистецький Арсенал», журналу ART UKRAINE, та безпосередньо в Мистецькому Арсеналі.
Ви маєте унікальну можливість віддати свій голос за одного з двадцяти найбільш популярних митців і таким чином визначити переможця в номінації Премія глядацьких симпатій. Голосування починається в понеділка 16 липня і триватиме протягом двох тижнів, до 29 липня.
Урочисте нагородження переможців премії ARSENALE AWARDS 2012 відбудеться 30 липня.
Номінанти Премії глядацьких симпатій:
1. Філліда Барлоу «Розщелина»
2. Ай Вейвей «Коло тварин»
3. Шігео Тойя «Ліс IX»
4. Олег Кулик «Vespers of the Sacred Virgin»
5. Стеліос Фаїтакіс «Німецькі обценьки – Революція Махно»
6. Яйой Кусама «Наслідки знищення вічності»
7. Яйой Кусама «Сліди майбутнього»
8. Сонг Донг «Мудрість бідних»
9. Чігару Шіота «Після сну»
10. Чой Джонг Хва «Золотий лотос»
11. Фред Томаселлі «Шпак»
12. Фолькерт де Йонг «Стрілянина… у Вату»
13. Джітіш Каллат «Супровідний лист»
14. Вячеслав Ахунов «Алея суперзірок»
15. Лучезар Бояджієв «Без назви. Проект з муміями»
16. АЕС+Ф «Allegoria Sacra»
17. Брати Чепмени серія «Дегенеративне мистецтво»
18. Кендзі Янобе «Мінні-Тораян»
19. Олександр Кадніков з серії «Граблі»
20. Шен Шаомінь «Я почув голос Бога»
Коментарі
Останні події
- 14.07.2025|09:21V Міжнародний літературний фестиваль «Фронтера» презентує цьогорічну програму
- 11.07.2025|10:28Оголошено конкурс на літературну премію імені Богдана-Ігоря Антонича “Привітання життя”
- 10.07.2025|23:18«Не народжені для війни»: у Києві презентують нову книжку Артема Чапая
- 08.07.2025|18:17Нова Facebook-група "Люблю читати українське" запрошує поціновувачів вітчизняної літератури
- 01.07.2025|21:38Артур Дронь анонсував вихід нової книги "Гемінґвей нічого не знає": збірка свідчень про війну та життя
- 01.07.2025|18:02Сергію Жадану присуджено австрійську державну премію з європейської літератури
- 01.07.2025|08:53"Дикий Захід" Павла Казаріна тепер польською: Автор дякує за "довге життя" книги, що виявилась пророчою
- 01.07.2025|08:37«Родовід» перевидає «З країни рижу та опію» Софії Яблонської
- 01.07.2025|08:14Мартин Якуб презентував у Житомирі психологічний детектив "Гріх на душу"
- 01.07.2025|06:34ТОП-10 книг ВСЛ за червень 2025 року