
Re: цензії
- 10.07.2025|Дана Пінчевська"Щасливі ті люди, природа яких узгоджується з їхнім родом занять"
- 10.07.2025|Володимир СердюкАнтивоєнна сатира Володимира Даниленка «Та, що тримає небо»
- 27.06.2025|Ірина Фотуйма"Коні не винні" або Хроніка одного щастя
- 26.06.2025|Михайло ЖайворонЖитомирський текст Петра Білоуса
- 25.06.2025|Віктор ВербичПро що промовляють «Вартові руїни» Оксани Забужко
- 25.06.2025|Ігор ЗіньчукБажання вижити
- 22.06.2025|Володимир ДаниленкоКазка Галини Пагутяк «Юрчик-Змієборець» як алегорія про війну, в якій ми живемо
- 17.06.2025|Ігор ЧорнийОбгорнена сумом смертельним душа моя
- 13.06.2025|Тетяна Качак, літературознавиця, докторка філологічних наук, професорка Прикарпатського національного університету імені Василя СтефаникаЗвичайний читач, який став незвичайним поетом
- 12.06.2025|Ігор Зіньчук«Європейський міст» для України
Видавничі новинки
- Джон Ґвінн. "Лють Богів"Проза | Буквоїд
- Дженніфер Сейнт. "Аталанта"Проза | Буквоїд
- Вероніка Чекалюк. «Діамантова змійка»Проза | Буквоїд
- Джон Ґвінн. "Голод Богів"Книги | Буквоїд
- Олеся Лужецька. "У тебе є ти!"Проза | Буквоїд
- Крістофер Паоліні. "Сон у морі зірок"Проза | Буквоїд
- Дженніфер Сейнт. "Електра"Книги | Буквоїд
- Павло Шикін. "Пітон та інші хлопці"Книги | Буквоїд
- Книга Анни Грувер «Вільний у полоні» — жива розмова з Ігорем Козловським, яка триває попри смертьКниги | Буквоїд
- Тесла покохав ЧорногоруКниги | Буквоїд
Події
Виходить у світ україномовне видання повісті «Територія Духу»
Наприкінці 2012 року побачить світ четверте видання сатирично-фантастичної повісті «Територія Духу» Анжеліки Комарової і Олега Андроса. Київські автори обіцяють доповнений варіант книги, перекладений українською мовою.
Повість «Територія Духу» була написана у 2008 р. двома київськими журналістами, які стали свідками й учасниками радикальної боротьби громади із варварською забудовою столиці. Повість ґрунтується на реальних подіях, які відбувалися у період після Помаранчевої революції в Києві. Оповідь про захист Пейзажної алеї, схилів Дніпра біля Аскольдової могили, «гарячих точок» на Лісовому масиві, багато інших історій мереживом сплітаються в одну сюжетну канву. Врешті на читача чекає неочікувано фантастичний фінал. Не обійшлося у книзі і без жорсткої сатири на сучасників, більшість з яких або списані з натури, або є узагальненими образами тих персоналій, що мають стосунок до охорони природи або забудови міст.
«Повість – це зріз нашого часу, з одного боку, смішного до гротеску, з іншого боку, насиченого подіями, які визначають хід наступних десятиліть, – говорить Олег Андрос, кандидат політичних наук, співавтор книги. – Книга продовжує бути актуальною, з кожним роком ми все чіткіше бачимо, як персоналії, відображені у ній, логічно стають політиками та громадськими діячами або йдуть з громадського простору… При цьому настрій, який спонукав нас написати цю хроніку, живий і досі. Ми хочемо, щоб читачі також відчули його».
Анжеліка Комарова, голова Спілки вільних журналістів «Природа над усе»: «За останні роки події громадського життя столиці примусили нас переглянути наше ставлення до прототипів деяких персонажів. З цієї причини книга доповнилася новими розділами, в чомусь стала ще жорсткішою та сатиричнішою. Щодо україномовності четвертого видання: ми, автори, є частиною двомовного культурного простору Києва, спілкуємося обома мовами, і книга початково писалася російською. Задум перекласти книгу рідною мовою існував з самого початку, однак останнім поштовхом до перекладу стало прийняття влітку 2012 р. сумнозвісного законопроекту Ківалова-Колесніченка. Видання нашої книги стане лептою у справі збереження мовного балансу на користь української мови».
Книга буде видана на кошти авторів. Автори будуть вдячні тим небайдужим громадянам, які вже зараз можуть підтримати фінансово видання цієї хроніки природоохоронних подій.
Книгу можна скачати тут.
Довідка: також у 2012 р. побачила світ збірка поезії та прози Анжеліки Комарової (Ангеліни Яр) «Кошка хвойной, колючей породы» та політологічне дослідження Олега Андроса «Екологістські рухи в сучасному політичному процесі».
Для контактів:
Олег Андрос androsland at inbox.ru, +38 (044) 383 27 41.
Анжеліка Комарова angelika.komarova at gmail.com
Коментарі
Останні події
- 13.07.2025|09:20У Лип´янці вшанували пам’ять поета-шістдесятника Миколи Томенка та вручили його іменну премію
- 11.07.2025|10:28Оголошено конкурс на літературну премію імені Богдана-Ігоря Антонича “Привітання життя”
- 10.07.2025|23:18«Не народжені для війни»: у Києві презентують нову книжку Артема Чапая
- 08.07.2025|18:17Нова Facebook-група "Люблю читати українське" запрошує поціновувачів вітчизняної літератури
- 01.07.2025|21:38Артур Дронь анонсував вихід нової книги "Гемінґвей нічого не знає": збірка свідчень про війну та життя
- 01.07.2025|18:02Сергію Жадану присуджено австрійську державну премію з європейської літератури
- 01.07.2025|08:53"Дикий Захід" Павла Казаріна тепер польською: Автор дякує за "довге життя" книги, що виявилась пророчою
- 01.07.2025|08:37«Родовід» перевидає «З країни рижу та опію» Софії Яблонської
- 01.07.2025|08:14Мартин Якуб презентував у Житомирі психологічний детектив "Гріх на душу"
- 01.07.2025|06:34ТОП-10 книг ВСЛ за червень 2025 року