Re: цензії
- 19.06.2026|Павло Пантелеєнко, педагог, філологПовернення до першоджерел крізь магію літа
- 19.06.2026|Тетяна Торак, м. Івано-ФранківськОбережно там, де стрибають Мерседеси!
- 15.06.2026|Дана ПінчевськаЦе воює вона. За нашу і вашу свободу
- 12.06.2026|Дана Пінчевська, мистецтвознавецьПутівник мистецькими жанрами: «Живопис...» Катерини Липи
- 10.06.2026|Ігор ЗіньчукЯк знайти шлях до успіху компанії?
- 05.06.2026|Ганна Клименко-СиньоокПеретин - Перехід - Присутність: Містичні лабіринти прозопису Алли Рогашко
- 04.06.2026|Тетяна Качак, докторка філологічних наук, професорка Карпатського національного університету імені Василя Стефаника«Українська ластівка» в культурно-історичному вимірі та міждисциплінарній інтерпретації Лідії Ковалець
- 31.05.2026|Надія ПознякВивільнення пам´яті
- 31.05.2026|Ігор ЧорнийКоли жінці нудно
- 30.05.2026|Віктор Палинський«Війна у лісовій пісні»
Видавничі новинки
- Прозовий дебют Надії Позняк «Ти ж знаєш, він ніколи тобі не дзвонить…»Книги | Буквоїд
- Сащук Світлана. «Дратва тиші»Поезія | Буквоїд
- «Безрозсудна» Лорен Робертс: почуття vs обов’язок та повалені імперіїКниги | Буквоїд
- Ігор Павлюк. «Голод і любов»Поезія | Буквоїд
- Олена Осійчук. «Говори зі мною…»Поезія | Буквоїд
- Світлана Марчук. «Магніт»Поезія | Буквоїд
- Олександр Скрипник. «НКВД/КГБ проти української еміграції. Розсекречені архіви»Історія/Культура | Буквоїд
- Анатолій Амелін, Сергій Гайдайчук, Євгеній Астахов. «Візія України 2035»Книги | Буквоїд
- Дебра Сільверман. «Я не вірю в астрологію. Зоряна мудрість, яка змінює життя»Книги | Буквоїд
- Наомі Вільямс. «Пацієнтка Х, або Жінка з палати №9»Проза | Буквоїд
Події
Олег Андрос презентує книгу «Екологістські рухи в сучасному політичному процесі»
26 липня, 19.00 Мистецько-громадському центрі «Гостинна республіка» (Контрактова площа, 4, вхід в арку з боку Церкви Богородиці Пирогощої) відбудеться презентація монографії Олега Андроса «Екологістські рухи в сучасному політичному процесі».
Олег Андрос, кандидат політичних наук, активіст Національного екологічного центру України, Дружини охорони природи м. Києва «Зелене майбутнє», Спілки вільних журналістів «Природа над усе».
Презентація відбудеться у форматі «питання-відповідь».
Про автора: у 2007 році закінчив філософський факультет Київського національного університету імені Тараса Шевченка (спеціальність «політологія»). За фахом – політолог, викладач соціально-політичних та філософських дисциплін. У 2010 р. закінчив аспірантуру на кафедрі політичних наук Київського національного університету імені Тараса Шевченка. У 2011 р. здобув ступінь кандидата політичних наук за спеціальністю «політичні інститути та процеси». Автор понад 20 наукових публікацій у фахових виданнях.
У громадському природоохоронному русі з 2005 р. Автор збірки оповідань у жанрі «фентезі» та «фантастика» «Тут побували люди» (К.: LAT & K, 2009), повістей «Бездоріжжя» (2006), «Кошаче плем’я» (2006). Співавтор художньої книги «Територія Духу» (у співавторстві з А. Є. Комаровою) та двох природоохоронних посібників.
Про книгу: монографія написана на основі кандидатської дисертації автора, яка створювалася у період активного постання руху «Збережи старий Київ», під час протестів у харківському парку Горького та інших резонансних природоохоронних подій сучасної України. Книга описує ідеологію та особливості структури природоохоронних рухів у Європі та США, процес їх перетворення на політичні партії.
Гостиннареспубліка – громадсько-культурний центр, створений зусиллями киян, яким набридло терпіти дерибан столиці та відверту антикультурну та антиісторичну стратегію «розвитку» міста. У такий спосіб кияни обирають функціональне призначення будівлі Гостиного двору як альтернативу ще одному торгівельному центру в Києві.
Блог Гостинної республіки: http://hostrepublic.livejournal.com/
Коментарі
Останні події
- 11.06.2026|14:37«Діамантова змійка»: мистецтво паризьких салонів
- 31.05.2026|06:35Стартував прийом заявок на Премію імені Романа Гамади 2026
- 31.05.2026|06:21Українська стрічка «Паляниця» здобула престижну нагороду на американському фестивалі ETHOS Film Awards
- 30.05.2026|15:00Ніна Мюррей – лауреатка премії Drahoman Prize за 2025 рік
- 29.05.2026|07:54Гуцули, цимбали і гори: музикант hOsT представляє сингл-ремікс Hutsuly
- 29.05.2026|07:50«Японські книги дітям України»: велика гуманітарна ініціатива «Ранку» та Shikosha
- 25.05.2026|17:00Внаслідок нічної атаки на Київ пошкоджено будинки письменниць Олени Захарченко та Ірини Цілик
- 23.05.2026|04:17Навколо літератури зібрано 2,5 мільйони гривень для дітей: Артур Дронь провів благодійний вечір у Львові
- 23.05.2026|04:11Нова частина епічної фентезі-саги про Кия об’єднує українську, кельтську та давньогрецьку міфології у власному всесвіті
- 21.05.2026|13:07В Ужгороді оголосили короткий список VIІІ Всеукраїнського літературного конкурсу малої прози імені Івана Чендея
