Головна\Події\Презентації

Події

14.05.2011|15:38|Буквоїд

Пірати Ірен Роздобудько, шоколадні дукати та справжні скарби

14 травня в книжковому магазині «Читайка» відбулася презентація книги для дітей «Пригоди на острові Клаварен» Ірен Роздобудько.

 

Зустріч з письменницею пройшла в кращих піратських традиціях: з пригодами, таємницями і, звичайно ж, пошуком секретного скарбу.


Про скарби читачам розповіла правнучка справжнього пірата Джеккі. Для того, щоб знайти скарб, який давним-давно був захований піратами в книжковому магазині «Читайка», юні підкорювачі книжкових стихій пройшли зловісне Болото Мерців, бували на безлюдному острові і підкорили Загадкові Джунглі. Що й говорити, з усіма завданнями діти впоралися сміливо і винахідливо - скарб було знайдено. І, як виявилося, пірати розуміли, що головний скарб - це книга. Юні читачі швидко поділили знайдені шоколадні дукати та книжки і приготувалися слухати їх Капітана - Ірен Роздобудько.

Ірен Роздобудько

У пошуках скарбів

Ірен Роздобудько та Сергій Грабар із учасниками зустрічі


 
Письменниця виправдала очікування справжніх шукачів пригод. Легко і цікаво Ірен Роздобудько розповіла про те, як навчаючись у п´ятому класі, вони з найкращою подругою Клавою придумали і записали свою історію. Для хронік їх пригод була обрана шкільний зошит, яку подружки самі і проілюстрували. І тепер, через кілька десятків років зі шкільного зошита вони перейшли в гарну і цікаву книгу «Пригоди на острові Клаварен». Книга оформлена прекрасними ілюстраціями художниці Надії Дойчевої-Бут.

Привітати Ірен Роздобудько із виходом нової книги прийшов письменник Сергій Грабар. Він же і взяв участь у посвяченні дітей та їхніх батьків у справжніх піратів, які відрізняються своєю сміливістю і справедливістю.

І насамкінець письменниця дає пораду всім своїм читачам: «Не змушуйте дитину читати книги! Допоможіть йому зрозуміти, що за допомогою читання можна навчитися говорити з будь-яким співрозмовником, зорієнтуватися у складній ситуації і, врешті-решт, просто досягти успіху».Додаткові матеріали

12.10.2009|15:23|Новинки
Ірен Роздобудько. «Гра в пацьорки»
26.05.2010|11:02|Новинки
Ірен Роздобудько. «Перейти темряву»
10.05.2011|11:20|Новинки
Ірен Роздобудько. Мандрівки без сенсу та моралі
16.12.2008|07:22|Re:цензії
Ірен Роздобудько: Хочу прочитати «Сарабанда банда Сари» Лариси Денисенко
Ірен Роздобудько: “Мені цікаво грати у власну гру”
Ірен Роздобудько: «Діти - це банк, у який вкладаєш, аби на старвік отримати»
коментувати
зберегти в закладках
роздрукувати
використати у блогах та форумах
повідомити друга

Коментарі  

comments powered by Disqus


Партнери