Re: цензії
- 28.04.2026|Аркадій Гендлер, УжгородДля поціновувачів полікультурного минулого України
- 27.04.2026|Валентина Семеняк, письменницяСвітлі і добрі тексти ― саме їх потребує малеча
- 25.04.2026|Галина Новосад, книжкова оглядачка, блогерка, волонтерка«Містеріум»: простір позачасся і прихованих зв’язків
- 23.04.2026|Ігор Бондар-ТерещенкоМагія дитинства, або Початок великої дороги
- 23.04.2026|Віра Марущак, письменниця, голова Миколаївської обласної організації НСПУРимована магія буденності: Літературна подорож сторінками книги Надії Бойко «Сорока на уроках»
- 23.04.2026|Ігор ЗіньчукПізнати глибше, щоб відновити цілісність
- 16.04.2026|Богдан Дячишин, лауреат премії імені Івана Огієнка, ЛьвівДух щемливого чекання
- 16.04.2026|Олексій СтельмахМайбутнє приходить зненацька
- 15.04.2026|Михайло Жайворон«Земля гніву» Михайла Сидоржевського
- 15.04.2026|Оксана Тебешевська, заслужений вчитель УкраїниМандрівка в «химерні» світи Юрія Бондаренка
Видавничі новинки
- Прозовий дебют Надії Позняк «Ти ж знаєш, він ніколи тобі не дзвонить…»Книги | Буквоїд
- Сащук Світлана. «Дратва тиші»Поезія | Буквоїд
- «Безрозсудна» Лорен Робертс: почуття vs обов’язок та повалені імперіїКниги | Буквоїд
- Ігор Павлюк. «Голод і любов»Поезія | Буквоїд
- Олена Осійчук. «Говори зі мною…»Поезія | Буквоїд
- Світлана Марчук. «Магніт»Поезія | Буквоїд
- Олександр Скрипник. «НКВД/КГБ проти української еміграції. Розсекречені архіви»Історія/Культура | Буквоїд
- Анатолій Амелін, Сергій Гайдайчук, Євгеній Астахов. «Візія України 2035»Книги | Буквоїд
- Дебра Сільверман. «Я не вірю в астрологію. Зоряна мудрість, яка змінює життя»Книги | Буквоїд
- Наомі Вільямс. «Пацієнтка Х, або Жінка з палати №9»Проза | Буквоїд
Події
В Одесі вперше відбудеться Школа поезії
«Центр літературної освіти» оголошує набір учасників на новий унікальний курс – Школа поезії.
19-21 вересня в Одесі відомі українські письменники, видавці та літературознавці розкажуть, як досягнути успіхів у поезії, та поділяться з молодими авторами секретами поетичної майстерності. Реєстрація учасників триватиме до 16 вересня включно.
Лекції читатимуть відомі та професійні письменники, видавці, літературознавці, критики, а саме: Мар’яна Савка, Олександр Ірванець, Маріанна Кіяновська, Ростислав Семків та Дмитро Лазуткін. Також Skype-конференцію на тему поезії проведе Сергій Жадан.
У Школі поезії будуть вчити та розповідати: як писати якісні поетичні тексти, як знайти власний стиль і поетичний жанр, як працювати з мовним матеріалом, як створюються образи і герої. Також лектори поділяться ефективними способами просування поезії, розкажуть, як відбувається творчий процес у відомих письменників, як знайти своє місце в літературі, та яких помилок уникати авторам-початківцям, окреслять основні особливості поетичних жанрів, стилів і форм.
Програма складається з 25 годин лекційних та практичних занять. Також у програмі – художній аналіз творів учасників, творчі завдання, літературні вечори та поетичні прогулянки. Після закінчення Школи кожен учасник отримує сертифікат.
Кращі випускники Школи поезії будуть запрошені виступити на найбільших літературних фестивалях України («Форум видавців у Львові», «Книжковий Арсенал», «Київські Лаври», «Країна Мрій» та ін.).
Лектори:
- Олександр Іранець – поет, прозаїк, перекладач, драматург, учасник легендарного угрупування Бу-Ба-Бу;
- Маріанна Кіяновська – письменниця, літературознавець, перекладач, критик, засновниця літературної премії «Великий Їжак»;
- Дмитро Лазуткін – поет, журналіст, лауреат багатьох престижних літературних премій, один із засновників українського поетичного слему;
- Мар’яна Савка – поетеса, дитяча письменниця, літературознавець, головний редактор і співзасновник «Видавництва Старого Лева»;
- Ростислав Семків – видавець, літературознавець, публіцист, директор видавництва «Смолоскип», викладач у «Києво-Могилянській Академії»;
- Сергій Жадан – поет, прозаїк, есеїст, перекладач, один з найвідоміших сучасних письменників України.
Щоб взяти участь у проекті, потрібно заповнити РЕЄСТРАЦІЙНУ АНКЕТУ.
Прийом заявок триває до 16 вересня включно. Кількість місць обмежена. Кожен учасник сплачує організаційний внесок – 600 грн (у вартість входить навчання, харчування обідами, кава-брейки, роздаткові матеріали тощо).
Участь у проекті можуть взяти автори будь-якого віку. Школа буде цікава як авторам-початківцям, так і літераторам з певними успіхами і досвідом.
Детальніше про Школу поезії читайте за посиланням
Коментарі
Останні події
- 28.04.2026|10:53«Вавилон. Точка перетину»: в Києві відкриється фотовиставка акторів та військових Антона Прасоленка і Ярослава Савченка
- 28.04.2026|10:461-3 травня у Львові відбудеться ювілейний Ukrainian Wine Festival
- 28.04.2026|10:43У Львові відбудеться благодійний вечір Артура Дроня
- 23.04.2026|09:27Французький джаз в «Книгарня «Є»
- 22.04.2026|09:51Стали відомі імена лавреатів Літературної премії імені Ірини Вільде 2026 року
- 22.04.2026|07:08«Архіпедагогіка»: у Києві презентують дослідження про фундаментальні коди західної освіти
- 17.04.2026|09:16Зоряна Кушплер презентує «скарби свого серця»
- 15.04.2026|18:40Хроніки виживання та журналістської відданості: у Києві презентують книжку Євгена Малолєтки «Облога Маріуполя»
- 15.04.2026|18:25В Україні запускається Korali Books - перше видавництво, повністю орієнтоване на жіночу аудиторію
- 11.04.2026|09:11Україна на Bologna Children´s Book Fair 2026: хто представить країну в Італії
