Re: цензії

12.06.2026|Дана Пінчевська, мистецтвознавець
Путівник мистецькими жанрами: «Живопис...» Катерини Липи
10.06.2026|Ігор Зіньчук
Як знайти шлях до успіху компанії?
05.06.2026|Ганна Клименко-Синьоок
Перетин - Перехід - Присутність: Містичні лабіринти прозопису Алли Рогашко
04.06.2026|Тетяна Качак, докторка філологічних наук, професорка Карпатського національного університету імені Василя Стефаника
«Українська ластівка» в культурно-історичному вимірі та міждисциплінарній інтерпретації Лідії Ковалець
31.05.2026|Надія Позняк
Вивільнення пам´яті
31.05.2026|Ігор Чорний
Коли жінці нудно
«Війна у лісовій пісні»
30.05.2026|Ігор Зіньчук
Нова книга поезій Ліни Костенко «Вітер з Марса» – застереження для людства
29.05.2026|Василь Кузан
Безгрішні тексти
Анімізм як форма поезії, або Дещо про практичні дослідження магії
Головна\Події\Конкурс

Події

09.09.2009|17:02|Буквоїд

Розпочався конкурс «Найкращий відгук на сучасну дитячу прозу»

9 вересня видавництво «Грані-Т» спільно із Міністерством освіти і науки України та Міністерством культури та туризму України презентували щорічний регіональний конкурс «Найкращий відгук на сучасну дитячу прозу», який проходить за підтримки Державного комітету телебачення та радіомовлення України.

Конкурс розрахований на учнів 4–5-х класів усіх загальноосвітніх закладів України. Для того, щоб стати його учасником учень повинен написати відгук на прочитаний ним твір з сучасної української дитячої прози. Учні-переможці та вчителі, які їх готували у кожному регіоні отримають у подарунок комп’ютер. А школи, які проявлять себе найбільш активними – книги для поповнення шкільних бібліотек.

 

Валентина Бабилюлько (Директор департаменту видавничої справи та преси Державного комітету телебачення та радіомовлення України) :

– Ми підтримуємо цей конкурс, оскільки вважаємо, що наші діти повинні читати сучасну дитячу прозу, якісну книгу. Книги видавництва «Грані-Т» гідно представляють нашу країну на Міжнародних книжкових виставках тому ми переконані, що дітям буде дуже цікаво та корисно. Зі свого боку Державний комітет телебачення та радіомовлення України  буде висвітлювати проходження конкурсу у всіх засобах масової інформації, щоб залучити якомога більше дітей для участі у конкурсі.

 

 

Тетяна Шахнік (Директор видавництва «Грані-Т»):

– Наш конкурс відрізняється від інших подібних конкурсів тим, що має на меті заохотити дітей до читання саме СУЧАСНОЇ УКРАЇНСЬКОЇ літератури. Адже діти мають орієнтуватися не лише на цінності минулого, а й побачити себе самого та своїх ровесників у сучасній книжці. До того ж ми заохочуємо дітей не просто до прочитання, а до переосмислення прочитаного, адже відгук це не просто переказ, а висловлення своїх вражень від твору. Я вважаю, що комп’ютер – це гідний подарунок, який, на мою думку, заохочує дитину до читання.

Тетяна Шамаріна (Заступник директора Національної бібліотеки для дітей):

– Для того, щоб підтримати такий цікавий конкурс ми будемо окремо працювати з кожною бібліотекою, створювати книжкові виставки з книг, які беруть участь у конкурсі та допомагати дітям у написанні відгуку. Моя пропозиція до організаторів – видати окремим виданням відгуки-переможці, для того, щоб на наступний рік учасники мали на кого рівнятися.

Леся Воронина (Українська письменниця):

– Конкурси такого плану дуже цікаві, адже з таких відгуків і народжується потяг до створення нових текстів, а в подальшому і творів. Таким чином ми виховуємо майбутніх журналістів та письменників.


Інформація:  Прес-служба  видавництва «Грані-Т»



коментувати
зберегти в закладках
роздрукувати
використати у блогах та форумах
повідомити друга

Коментарі  

comments powered by Disqus

Останні події

11.06.2026|14:37
«Діамантова змійка»: мистецтво паризьких салонів
31.05.2026|06:35
Стартував прийом заявок на Премію імені Романа Гамади 2026
31.05.2026|06:21
Українська стрічка «Паляниця» здобула престижну нагороду на американському фестивалі ETHOS Film Awards
30.05.2026|15:00
Ніна Мюррей – лауреатка премії Drahoman Prize за 2025 рік
29.05.2026|07:54
Гуцули, цимбали і гори: музикант hOsT представляє сингл-ремікс Hutsuly
29.05.2026|07:50
«Японські книги дітям України»: велика гуманітарна ініціатива «Ранку» та Shikosha
25.05.2026|17:00
Внаслідок нічної атаки на Київ пошкоджено будинки письменниць Олени Захарченко та Ірини Цілик
23.05.2026|04:17
Навколо літератури зібрано 2,5 мільйони гривень для дітей: Артур Дронь провів благодійний вечір у Львові
23.05.2026|04:11
Нова частина епічної фентезі-саги про Кия об’єднує українську, кельтську та давньогрецьку міфології у власному всесвіті
21.05.2026|13:07
В Ужгороді оголосили короткий список VIІІ Всеукраїнського літературного конкурсу малої прози імені Івана Чендея


Партнери