Re: цензії
- 08.05.2026|Ігор ПавлюкТрава на мінному полі під крилом Жайворона
- 05.05.2026|Ігор ЧорнийСтороннім вхід заборонено
- 05.05.2026|Тетяна Торак, м. Івано-ФранківськЛудження ліри
- 03.05.2026|Віктор ВербичПопри простір безперервної війни та пітьму безчасся
- 29.04.2026|БуквоїдПісля смерті. Як у повісті «Повернення» Максим Бутченко поєднав Маріуполь, чужі тіла і впертий пошук родини
- 28.04.2026|Аркадій Гендлер, УжгородДля поціновувачів полікультурного минулого України
- 27.04.2026|Валентина Семеняк, письменницяСвітлі і добрі тексти ― саме їх потребує малеча
- 25.04.2026|Галина Новосад, книжкова оглядачка, блогерка, волонтерка«Містеріум»: простір позачасся і прихованих зв’язків
- 23.04.2026|Ігор Бондар-ТерещенкоМагія дитинства, або Початок великої дороги
- 23.04.2026|Віра Марущак, письменниця, голова Миколаївської обласної організації НСПУРимована магія буденності: Літературна подорож сторінками книги Надії Бойко «Сорока на уроках»
Видавничі новинки
- Прозовий дебют Надії Позняк «Ти ж знаєш, він ніколи тобі не дзвонить…»Книги | Буквоїд
- Сащук Світлана. «Дратва тиші»Поезія | Буквоїд
- «Безрозсудна» Лорен Робертс: почуття vs обов’язок та повалені імперіїКниги | Буквоїд
- Ігор Павлюк. «Голод і любов»Поезія | Буквоїд
- Олена Осійчук. «Говори зі мною…»Поезія | Буквоїд
- Світлана Марчук. «Магніт»Поезія | Буквоїд
- Олександр Скрипник. «НКВД/КГБ проти української еміграції. Розсекречені архіви»Історія/Культура | Буквоїд
- Анатолій Амелін, Сергій Гайдайчук, Євгеній Астахов. «Візія України 2035»Книги | Буквоїд
- Дебра Сільверман. «Я не вірю в астрологію. Зоряна мудрість, яка змінює життя»Книги | Буквоїд
- Наомі Вільямс. «Пацієнтка Х, або Жінка з палати №9»Проза | Буквоїд
Події
Літературний Інтернет: Мистецько-літературний портал «Захід-Схід»
«Буквоїд» продовжує оглядати літературні портали та персональні сайти українських письменників. Сьогодні ми презентуємо сайт «Захід-Схід»
Інтернет-часопис «Захід-Схід» складається з дев´яти тематичних розділів: Історичний портал (прозові, документальні, аналітичні, а також поетичні тексти на історичну тематику), Силуети (галерея художніх робіт), Під штандарами, Пентакль (твори містично-філософської тематики), АКТ (есеїстика, аналітичні статті на літературні та мистецькі теми. Рецензії на книги українських і зарубіжних авторів), Переклади, Просторове (розділ довільної теми (поезія і проза), Intermezzo (твори коротких прозових форм), Пігмаліон studio (інтимна лірика та проза). Жодна з цих рубрик не лишає байдужим, адже в кожній можна віднайти щось для себе, на будь-який смак.
Очолюють проект три жінки, які живуть у різних куточках світу: Тетяна Мельник — у Бонні (Німеччина), Оксана Лущевська — в Пітсбурзі (США), Дана Рудик — у Варшаві (Польща). Але таке географічне різноманіття не заважає їм (а можливо й навпаки допомагає!) робити портал справді цікавим.
У рубриці Про нас його засновниці так пояснюють головну ідею свого проекту: «Концепція сайту космополітична. Сайт має на меті об‘єднання вербально-комунікативно-зображальних мистецтв: поезії, прози, драматургії, живопису, графіки, фото».
Своєрідним символом порталу можна вважати сонце. «У нас воно світить цілодобово, від Сходу до Заходу, ночі практично немає».
Очевидно, саме через це атмосфера на сайті дуже тепла та позитивна.
Постійна адреса сайту: zahid-shid.net
Додаткові матеріали
- Літературний Інтернет: Сайт Міли Іванцової
- Літературний Інтернет: Сайт Івана Андрусяка
- Літературний Інтернет: Сайт «Інша література»
- Літературний Інтернет: Сайт Оксани Забужко
- Літературний Інтернет: Сайт Марії Матіос
- Літературний Інтернет: Сайт Валерія та Наталі Лапікур
- Літературний інтернет. Сайт Галини Пагутяк
- Літературний Інтернет: Сайт Лариси Денисенко
- Літературне ЖЖиття. Частина перша
- Літературне ЖЖиття. Частина друга
- Літературне ЖЖиття. Частина третя
- Літературне ЖЖиття. Частина четверта
- Літературне ЖЖиття. Частина п’ята
- Літературне ЖЖиття. Частина шоста
Коментарі
Останні події
- 05.05.2026|10:21Чинник досконалості мови (Розгорнута анотація)
- 03.05.2026|06:51«Подвиги Геракла: Стратегія перемоги у міжнародних відносинах»: вийшла друком книжка українського дипломата Данила Лубківського
- 03.05.2026|06:49У перекладі польською мовою вийшов роман Володимира Даниленка «Клітка для вивільги»
- 30.04.2026|09:22Оголошено переможців Всеукраїнського конкурсу «Стежками Каменяра» – 2026
- 29.04.2026|10:20До Луцька завітає автор книжок-бестселерів Володимир Станчишин
- 28.04.2026|10:53«Вавилон. Точка перетину»: в Києві відкриється фотовиставка акторів та військових Антона Прасоленка і Ярослава Савченка
- 28.04.2026|10:461-3 травня у Львові відбудеться ювілейний Ukrainian Wine Festival
- 28.04.2026|10:43У Львові відбудеться благодійний вечір Артура Дроня
- 23.04.2026|09:27Французький джаз в «Книгарня «Є»
- 22.04.2026|09:51Стали відомі імена лавреатів Літературної премії імені Ірини Вільде 2026 року
