
Re: цензії
- 20.10.2025|Оксана Акіменко. ПроКниги. Що почитати?Котел, в якому вариться зілля
- 19.10.2025|Ігор Фарина, письменник, м. Шумськ на ТернопілліПобачити себе в люстерці часу
- 19.10.2025|Ігор ЧорнийКовбої, футболісти й терористи
- 19.10.2025|Марія КравчукТретій армійський корпус представляє казку Володимира Даниленка «Цур і Пек»
- 18.10.2025|Тетяна Торак, м. Івано-Франківськ«Кожен наступний політ може стати останнім...»
- 16.10.2025|Наталія Поліщук, письменниця, членкиня НСПУФантастичне й реальне, а також метафора «кришталевого світу» в оповіданні Катерини Фріас «Un anillo misterioso» («Містичний перстень») зі збірки «За синіми і жовтими гардинами» (2025), Іспанія
- 16.10.2025|Тетяна Торак, м. Івано-ФранківськПоети помирають уранці
- 08.10.2025|Тетяна Торак, м. Івано-ФранківськЗазирнути в задзеркалля
- 06.10.2025|Ігор ЗіньчукЦікаві історії звичайних слів
- 28.09.2025|Петро ГармасійПерестати боятися…
Видавничі новинки
- Анатолій Амелін, Сергій Гайдайчук, Євгеній Астахов. «Візія України 2035»Книги | Буквоїд
- Дебра Сільверман. «Я не вірю в астрологію. Зоряна мудрість, яка змінює життя»Книги | Буквоїд
- Наомі Вільямс. «Пацієнтка Х, або Жінка з палати №9»Проза | Буквоїд
- Христина Лукащук. «Мова речей»Проза | Буквоїд
- Наталія Терамае. «Іммігрантка»Проза | Буквоїд
- Надія Гуменюк. "Як черепаха в чаплі чаювала"Дитяча книга | Буквоїд
- «У сяйві золотого півмісяця»: перше в Україні дослідження тюркеріКниги | Буквоїд
- «Основи» видадуть нову велику фотокнигу Євгена Нікіфорова про українські мозаїки радянського періодуФотоальбоми | Буквоїд
- Алла Рогашко. "Містеріум"Проза | Буквоїд
- Сергій Фурса. «Протистояння»Проза | Буквоїд
Події
Роман – переможець «Коронації слова 2011» виходить друком
«Динамічно, захопливо, моторошно, зухвало» – саме такими словами найчастіше характеризували експерти «Коронації слова 2011» роман «Мантра - омана» вінничанки Вікторії Гранецької.
Такі висловлювання в купі з «відмінно побудованою композицією, живою мовою та чудово розкритими характерами» стали запорукою перемоги у цьогорічному конкурсі.
На початку осені «Мантра-омана» вийде друком у видавництві «Клуб Сімейного Дозвілля». Роман стане першою надрукованою книжкою конкурсу «Коронація слова 2011» і буде презентовано широкому загалу на Форумі видавців у Львові. Роман-переможець розкриває історію дівчини Єви, що пішла проти власної природи та зробила все, щоб стати закінченим стервом. Вдень вона живе для власного задоволення, а вночі поринає у світ химерних марень. Місце зустрічі з незнайомцем, якого вона зве Ловцем Снів — це дах хмарочосу. І одного разу його запрошення стрибнути вниз подіяло. Єва повертається додому, але це вже не вона, а її привид.
Книжка захоплює своєю незвичайністю, непередбачуваністю, переплетенням реальності, спогадів і снів. Містична історія життя головної героїні Єви вразила навіть Золотого автора конкурсу «Коронація слова» письменницю Люко Дашвар: «Несподівана і захоплива суміш містики, гідної творів Кінга, та глибокого розуміння найменших рухів людської душі. Письменниця з дивовижною точністю змальовує жінку, в серці якої померло кохання, проте залишилася надія... Книжка приголомшує і переконує - кохання може перемогти все, навіть смерть. Прочитавши її, ви почуєте найпотаємніші струни власної душі». До речі, перший роман нової трилогії Люко Дашвар під назвою «Макар» також вийде друком на початку осені.
Завдяки щорічній плідній співпраці видавництва «Клуб Сімейного Дозвілля» з «Коронацією слова» вийшло чимало книжок лауреатів та переможців конкурсу. Романи «Золотого автора» конкурсу «Коронація слова» Люко Дашвар вже продані накладами близько 200 тисяч примірників. Роман «Століття Якова» Володимира Лиса, крім перемоги в «Гранд Коронації Слова», увійшов до короткого списку премії «Книга року Бі-Бі-Сі 2010», а «українська Стефані Маєр», письменниця Дара Корній, лауреатка «Коронації слова» за роман «Гонихмарник», отримала премію «Дебют року» від видання «Друг читача». Також, видано книжку переможців конкурсу 2010 року – це роман «Із сьомого дна» творчого тандему Ярослава Бакалець-Ярослав Яріш.
Варто додати, що роман лауреатів третьої премії «Коронації слова 2011» Юрія Камаєва та Владислава Івченка «Стовп самодержавства, або 12 справ Івана Підіпригори» вийде друком у листопаді.
Інформація: «Клуб Сімейного Дозвілля»
Коментарі
Останні події
- 20.10.2025|18:59Коти, книжки й доброта: у Києві проведуть благодійну зустріч із притулком «Мурчики» і презентують «Таємничий світ котів»
- 20.10.2025|15:43Роман «Укриття» Людмили Петрушко: гімн добру і силі духу
- 19.10.2025|19:30«Їжа як комунікація»: У Відні презентували книги Вероніки Чекалюк
- 19.10.2025|10:54Поети творять націю: у Львові 8-9 листопада відбудеться II Міжнародний фестиваль «Земля Поетів»
- 18.10.2025|10:36"Дівчина з кулею": В США вийшла англомовна збірка віршів української поетки Анни Малігон
- 17.10.2025|18:42Екранізація бестселера Андрія Куркова «Сірі бджоли» виходить у прокат: спецпоказ у «Жовтні» з творчою групою
- 17.10.2025|17:59"Основи" презентують "Довгу сцену": Театральна серія відкриває трагічну історію "Маклени Граси" Куліша та її сучасний римейк Ворожбит
- 17.10.2025|16:30Стартував передпродаж «Книги Еміля» — нового роману Ілларіона Павлюка
- 17.10.2025|14:19Подвійний культурний десант: Meridian Czernowitz везе зірок літератури в Одесу та Миколаїв
- 17.10.2025|13:53Книжковий фестиваль “Книга-Фест 2025” в Ужгороді: книжкові новинки та незвичні інтерактиви від Нацгвардії