Re: цензії

26.07.2026|Ігор Зіньчук
У полоні Чугайстра
22.07.2026|Юрій Горблянський, Львів–Зашків
«ХТО ТАМ ПОВИС ТІМ’ЯЧКОМ ВНИЗ…»: про «діточі» вірші-«хулігани» для шибайголовних непосидюх…
21.07.2026|Валентина Семеняк, письменниця
Бути Небом ― це любити всіх
20.07.2026|Тетяна Торак, м. Івано-Франківськ
Різьба на долонях
20.07.2026|Олександр Козинець, письменник, педагог та музикант
Бути переможцем — це вибір
18.07.2026|Ігор Фарина, письменник, м. Шумськ на Тернопіллі
Промені любові осонцюють життя
18.07.2026|Михайло Жайворон
Червона нитка крові нового роману Петра Білоуса
14.07.2026|Вероніка Чекалюк, науковиця, журналістка
Коли тіло каже «Ні»: книга, що навчає «слухати себе»
14.07.2026|Тетяна Торак, м. Івано-Франківськ
Ліричний щоденник Роксолани Жаркової
10.07.2026|Ігор Чорний
Коли магія поза законом
Головна\Події\Книжковий ринок

Події

18.02.2010|16:26|Буквоїд

У Чернігові відкрилась виставка «Світ книги»

18 лютого, у приміщенні Чернігівської регіональної торгово-промислової палати (вул. Рокоссовського, 20 а) відкрилась V спеціалізована виставка «Світ книги».

Мета виставки – познайомити відвідувачів з книжкою українського виробництва. Цього року у роботі взяло участь більше 30 учасників, зокрема видавництво «Старого Лева», «Теза», «Дух і Літера», «Софія», «Смолоскип», «Київо -Могилянська Академія» та багато інших. Було представлено літературу найрізноманітніших напрямів. В експозиції КМЦ «Інтермеццо» було представлено книжкову продукцію видавництва «Факт» (Київ), «Мандрівець» (Тернопіль), «БАО» (Донецьк), «Грані-Т» (Київ), «Кріон» (Київ), «Ярославів Вал» (Київ).

Взяли участь у роботі виставки і чернігівські письменники –Маргарита Гордонос (дитяча література), Олена Мамчич (поезія), Світлана Новик (містична проза), Олена Конечна (психологічна та пригодницька проза, дитяча література), Тетяна Пакалюк (віршовані казки та оповідання для дітей), Алла Сокол (дитяча література), Василь Чепурний (публіцист), Дмитро Мамчур (пародист).

 

Заходи у рамках виставки «Світ книги»:


П’ятниця, 19 лютого, конференц-залу Експоцентру.

 

- 11.00 автограф-сесія Василя Чепурного, чернігівського публіциста, редактора газети «Сіверщина», автора книги «Акурайку». У своїй книзі під однією палітуркою автор об’єднав різнотематичні матеріали, що протягом кількох років друкувалися у газеті «Сіверщина». Умовно всі публікації можна розділити на три розділи: «Як же нам облаштувати Росію – український погляд», «Щоденникові роздуми», «Подорожні враження». Матеріал з другого розділу — «Читацький щоденник провінціала», у свій час здійняв хвилю гострих дискусій у середовищі українських інтелектуалів, що докотилася навіть і до Нью-Йорка. Привертає увагу і назва книги «Акурайку» – це фрагмент з авдіївської колядки, звідки автор родом: «Як у райку, в оцім барку».

 

- 12.00 автограф-сесія Олеся Ульяненка - відомого сучасного белетриста, лауреата Малої Шевченківської премії. Останню книгу Олеся заборонила Національна експертна комісія з питань захисту суспільної моралі.

 

- 15.00 зустріч Олеся Ульяненка та його літ-агента Євгенії Чуприної, із представниками ЗМІ у КМЦ «Інтермеццо», (вул.ї. Шевченка, 9).

 
Інформація: Прес-служба КМЦ «Інтермеццо»



коментувати
зберегти в закладках
роздрукувати
використати у блогах та форумах
повідомити друга

Коментарі  

comments powered by Disqus

Останні події

23.07.2026|08:09
В Ужгороді нагородили переможців VIII Всеукраїнського конкурсу малої прози імені Івана Чендея
20.07.2026|10:48
Внаслідок ворожого обстрілу Київщини знищено склад видавництва «Книголав» та 250 тисяч книжок
20.07.2026|10:24
Мережа «Моя книжкова полиця» остаточно закриває офлайн-простори та трансформується у ГО «Почитай мені»
20.07.2026|10:16
У центрі Львова працює книжковий «Трамвайчик»
16.07.2026|17:03
Наталка Сняданко: розмова про письмо, переклади, Україну і Європу
16.07.2026|10:32
На Закарпатті відбудеться «Чендей-фест 2026»
16.07.2026|10:30
Укрзалізниця запускає інтерсіті до Луцька в дні Міжнародного літературного фестивалю «Фронтера»
14.07.2026|14:39
BestsellerFest у Львові: Жан Рено, Артем Чех, Ірена Карпа, Володимир Кличко та інші культові особистості
14.07.2026|09:25
У Флориді відбудеться творчий вечір відомого письменника Ігоря Павлюка
10.07.2026|09:37
Інтерактивні читання, творчі майстерки, квести, руханки для дітей: якою буде дитяча програма на фестивалі «Фронтера»


Партнери