
Re: цензії
- 21.04.2025|Тарас Кремінь, кандидат філологічних наук, Уповноважений із захисту державної мовиДжерела мови російського тоталітаризму
- 18.04.2025|Ігор ЗіньчукРоман про бібліотеку, як джерело знань
- 18.04.2025|Валентина Семеняк, письменницяЗа кожним рядком – безмежний світ думок і почуттів
- 12.04.2025|Андрій СодомораІ ритмів суголосся, й ран...
- 06.04.2025|Валентина СеменякЧитаю «Фрактали» і… приміряю до себе
- 05.04.2025|Світлана Бреславська, Івано-Франківськ«Ненаситність» Віткація
- 30.03.2025|Ігор ЧорнийЛікарі й шарлатани
- 26.03.2025|Віталій КвіткаПісня завдовжки у чотири сотні сторінок
- 11.03.2025|Марина Куркач, літературна блогерка, м. КременчукЖінкам потрібна любов
- 05.03.2025|Тетяна Белімова"Називай мене Клас Баєр": книга, що вражає психологізмом та відвертістю
Видавничі новинки
- Микола Мартинюк. «Розбишацькі рими»Дитяча книга | Буквоїд
- Ніна Горик. «Дорога честі»Книги | Буквоїд
- Еліна Заржицька. «Читанка-ЧОМУчка». 7+Дитяча книга | Буквоїд
- Мистецтво творення іміджу.Книги | Дарина Грабова
- Еліна Заржицька. «Читанка-ЧОМУчка»Дитяча книга | Буквоїд
- Ігор Павлюк. «Торф»Книги | Буквоїд
- Вийшла антологія української художньої прози «Наша Перша світова»Книги | Іванка Когутич
- Олександр Ковч. "Нотатки на полях"Поезія | Буквоїд
- У видавництві Vivat вийшов комікс про Степана БандеруКниги | Буквоїд
- Корупція та реформи. Уроки економічної історії АмерикиКниги | Буквоїд
Літературний дайджест
У Карпи з’явилася дівчинка
Берлінські пологи письменниці й співачки пройшли нелегко, але зараз мама почувається нормально.
Дівчинка з’явилася на світ уранці 17 серпня в одній із берлінських клінік, хоча раніше планувалося, що пологи відбудуться на батьківщині чоловіка письменниці — американського фінансиста Нормана Пола Хенсена — у США, а саме — в місті Сан–Франциско. Проте мегаактивна Карпа не здатна була сидіти й спокійно очікувати народження дитини: натомість на восьмому місяці вагітності вона спакувала валізи й гайнула з Норманом до Європи, де дерлася по висотах Ліхтенштейну й гостювала у родини Жаданів у Берліні. «Зараз Ірена почувається нормально, хоча не можна сказати, що народжувала вона легко», — поділилася з «УМ» близький друг Карпи та її літературний агент Юка Гаврилова. Дівчинка гарна й здорова: вага новонародженої 3 кг 520 г, зріст — 52 см. Також уже відоме ім’я, яке їй вибрали батьки, — Корена–Джиа. Ім’я має ще й третю частину, проте, згідно з давніми віруваннями, його можуть знати лише батьки й близькі до родини люди.
Поки мама й донька проходитимуть період адаптації, сім’я залишатиметься в Берліні, і якщо все буде добре, продовжить європейські канікули у Франції, а потім повернеться в Україну. У допомозі по догляду за дитиною молода мама дуже сподівається на чоловіка, у якого вже є досвід забавляння немовляти: у Нормана є 17–річний син. До слова, письменниця також вирішила відмовитися від годування дитини груддю.
В Україні Ірена Карпа повернеться до активної творчої діяльності: продовжить роботу над записом альбому й підготовкою до концерту гурту QARPA в жовтні. «Ірена також наразі працює над трьома книгами одночасно. Одна з них — продовження розпочатої в книзі «Добло і зло» теми дитячих та підліткових спогадів — складатиметься з новел: чергове оповідання Ірена вислала мені за кілька днів до пологів. Дві інші — будуть повноцінними романами», — додала наприкінці Юка Гаврилова.
Наталя Дмитренко
Коментарі
Останні події
- 21.04.2025|21:30“Матуся – домівка” — книжка, яка транслює послання любові, що має отримати кожна дитина
- 18.04.2025|12:57Під час обстрілу Харкова була пошкоджена книгарня «КнигоЛенд»
- 14.04.2025|10:25Помер Маріо Варгас Льоса
- 12.04.2025|09:00IBBY оголосила Почесний список найкращих дитячих книжок 2025 року у категорії «IBBY: колекція книжок для молодих людей з інвалідностями»
- 06.04.2025|20:35Збагнути «незбагненну незбагнеж»
- 05.04.2025|10:06Юлія Чернінька презентує свій новий роман «Називай мене Клас Баєр»
- 05.04.2025|10:01Чверть століття в літературі: Богдана Романцова розкаже в Луцьку про книги, що фіксують наш час
- 05.04.2025|09:56Вистава «Ірод» за п’єсою Олександра Гавроша поєднала новаторство і традицію
- 30.03.2025|10:014 квітня KBU Awards 2024 оголосить переможців у 5 номінаціях українського нонфіку
- 30.03.2025|09:50У «Видавництві 21» оголосили передпродаж нової книжки Артема Чапая