Головна\Новини\Історія/Культура

Новини

25.01.2019|14:59|Буквоїд

«Українська розвідка. 100 років боротьби, протистоянь, звершень»

Книга під такою назвою презентована 24 січня під час заходів з нагоди відзначення Дня зовнішньої розвідки України.

Це чергова праця з історії розвідки Олександра Скрипника – журналіста, письменника, дослідника історії спецслужб. У ній змальована історія розвідувальної діяльності в Україні від доби УНР до сьогодення.

В анотації зазначається, що книга ґрунтується  на наукових, мемуарних та інших джерелах, розсекречених документах з архівів Служби зовнішньої розвідки України і Служби безпеки України, власних авторських дослідженнях.

Зображення історичних подій через боротьбу й протистояння, за задумом автора, найточніше відображає ту атмосферу, яка супроводжувала непростий процес становлення й діяльності національних підрозділів розвідки як на теренах України, так і в умовах перебування в еміграції. Не обійдений увагою і новітній період функціонування зовнішньої розвідки за часів незалежності України – із 1991 до 2019 року.

Водночас у авторському передньому слові акцентується увага, що це не наукова монографія чи академічне дослідження, а радше фрагментарні документальні хроніки і замальовки з історії української розвідки.

Жанр книги визначено як науково-популярне видання. Цьому відповідає і форма подачі матеріалів, яка включає як документальну, так і художньо-документальну складові. Текстові матеріали широко ілюструються фотознімками, документами з архівів спецслужб, схемами, численними цитатами тих, хто в різні періоди мав відношення до діяльності розвідки в Україні.

Повнокольорове видання підготовлено у співпраці з Видавничим Домом «АДЕФ-Україна» і виконане у подарунковому форматі.

 

Скрипник О. В. Українська розвідка. 100 років боротьби, протистоянь, звершень. – К.: «АДЕФ-Україна», 2019. – 344 с. : іл.коментувати
зберегти в закладках
роздрукувати
використати у блогах та форумах
повідомити друга
Книги від Bookzone

Коментарі  

comments powered by Disqus


Партнери