Головна\Новини\Фантастика

Новини

29.03.2017|17:10|Буквоїд

Дуґлас Адамс. «Життя, Всесвіт та все інше»

Галактика у небезпеці, друзі! Може, й навіть увесь Всесвіт.

Якщо підступні плани ворогів здійсняться, можемо забути про нього, а також про Життя, і Все таке Інше. Та завдяки Заркіонові дідуган Слартібартфаст тримає руку на пульсі Всесвіту. Отже, наша п’ятірка антигероїв знову в сідлі!

  • Пересічний англієць Артур, нарешті отримавши свій багаж, загублений в афінському аеропорту, раптом перетворюється на вбивцю космічного масштабу.
  • Чарівна Тріліан, котра все-таки йде від Зафода, стає раптовим набором атомів-мандрівників, аби навести лад і спокій у Всесвіті.
  • Винахідливий Форд Префект модифікував жирафа настільки, що ми й досі не можемо збагнути, як ця тварина функціонує.
  • Непереможний Зафод Бібльброкс грудьми (а також очима, головами та іншими частинами тіла) героїчно зустрічає небезпеку і навіть постріли з бласт-о-мета.
  • Скалічений параноїдально-маніакальний робот Марвін стає кумиром матраців, бардом-виконавцем та керує войовничими роботами-вбивцями. Вони ще не знають, на кого нарвалися!

Цитата:

«Ось нещодавно віднайшли ліс, де майже всі дерева плодоносять викрутками з храповиком. Життєвий цикл викрутки з храповиком доволі цікавий. Зірваний плід треба засунути у темну, вкриту пилом шухляду, де викрутка має відлежатися кілька років. Потім, однієї ночі, вона нарешті вилуплюється, скидає лушпайки, що перетворюються на пил, і на світ божий з’являється щось металеве ― дуже загадкове і невпізнане – з фланцями з обох боків, із чимось на зразок гребінця та з чимось схожим на дірку під гайку. Якщо таку штукенцію знаходять, її негайно викидають на смітник. Ніхто поки не второпав, у чому сенс існування викрутки з храповиком. Напевне природа – в своїй безмірній мудрості – ще працює над цим.

Також ніхто досі не зрозумів, в чому, власне, сенс існування матраців. Це ― дорідні, дружелюбні істоти ряду мішочно-ресорних, що мешкають на болотах Дзети Скорншелуза. Їх ловлять, умертвляють, потрошать, експортують, а потім на них ще сплять. Ніхто ніколи не чув, щоб вони протестували, й усі вони носять ім’я Зяма».

Д. Адамс. Життя, Всесвіт та все інше : / Д. Адамс ; пер. з анг. О. Антомонова. — Тернопіль : Навчальна книга — Богдан, 2017. — 224 с. — (Серія «Горизонти фантастики»).

 коментувати
зберегти в закладках
роздрукувати
використати у блогах та форумах
повідомити друга
Книги від Bookzone

Коментарі  

comments powered by Disqus


Партнери