Re: цензії

08.04.2024|Ігор Чорний
Злодії VS Революціонери: хто кращий?
Леді й джентльмени, або «Лондонські хроніки» Місіс К
03.04.2024|Марта Мадій, літературознавиця
Фантасмагорія імперського пластиліну
28.03.2024|Ігор Чорний
Прощання не буде?
20.03.2024|Наталія Троша, кандидат філологічних наук
Світиться сонячним спектром душа…
У роздумах і відчуттях
20.03.2024|Валентина Галич, доктор філологічних наук, професор
Життєве кредо автора, яке заохочує до читання
20.03.2024|Віктор Вербич
Ніна Горик: «Ми всі тепер на полі битви»
18.03.2024|Ігор Зіньчук
Кумедні несподіванки на щодень
17.03.2024|Ольга Шаф, м.Дніпро
Коло Стефаника

Новини

11.01.2024|15:56|Буквоїд

У Vivat вийшла нова книжка Марка Лівіна

10 січня у видавництві Vivat вийшла нова книжка письменника та журналіста Марка Лівіна «Космос, прийом». 

Це зворушлива історія про дорослішання, дружбу, ментальне здоров’я та маленькі кроки назустріч людям, яких любиш. Історія, написана словами підлітка для дорослих. 

«Космос, прийом» — щемка історія про дівчинку Зоряну, яка складає сумні пісні на укулеле й зачитується книжкою про хлопця, який мандрує лісами. Зоряні 15, вона м’яка, потайлива і трохи незграбна підлітка. Ніхто не знає, що вона відчуває насправді, навіть мама. Поки ровесники закохуються, курять травку, завойовують авторитет, Зоря витрачає всі заощадження на пошук батька, про якого багато років поспіль затято мовчить уся родина. Дівчина вирушає на пошуки чоловіка, причетного до її появи на світ, — і опиняється на порозі дому батька, який вважає себе ветераном міжгалактичної війни…

За словами Марка Лівіна, це книга, написана словами підлітка для дорослих. Зоряна наважилася у 15 зробити те, до чого чимало дорослих не готові навіть після того, як самі стають батьками підлітків. 

«Я багато днів працював над текстом, проводив глибинні інтерв´ю з дівчатами, які виросли без батька, говорив із батьками, які покинули своїх дітей, консультувався з психіатрами та психологами щодо етичних питань та світогляду. Я наймав детектива через телеграм, щоб з´ясувати, як це працює і врешті сам опинився в тій точці, до якої йшла Зоряна протягом історії. До викриття власної сімейної таємниці», — розповідає письменник. 

На думку Юлії Орлової, генеральної директорки видавництва Vivat, цю книжку варто прочитати дорослим, особливо батькам підлітків, бо в ній автор з різних боків висвітлює низку важливих, позавікових проблем.  

«Читати янг-едалт літературу треба для того, щоб подивитися на себе збоку, з позиції підлітка або "юного дорослого". Переосмислити й відпустити минуле. Батькам – краще зрозуміти поведінку й мотивацію своїх дітей. Підліткам – знайти певні підказки, наприклад, що помилятися нормально, а боротися за свої мрії ніколи не пізно», — вважає вона. коментувати
зберегти в закладках
роздрукувати
використати у блогах та форумах
повідомити друга

Коментарі  

comments powered by Disqus


Партнери