
Re: цензії
- 07.06.2025|Ігор ЧорнийСни під час пандемії
- 03.06.2025|Тетяна Торак, м. Івано-ФранківськКаміння не мовчить: контур герменевтики
- 26.05.2025|Ігор ЗіньчукПрагнення волі
- 26.05.2025|Інна КовальчукДорога з присмаком війни
- 23.05.2025|Ніна БернадськаГолос ніжності та криці
- 23.05.2025|Людмила Таран, письменницяВитривалість і віру маємо плекати в собі
- 15.05.2025|Ігор ЧорнийПірнути в добу романтизму
- 14.05.2025|Валентина Семеняк, письменницяМіцний сплав зримої краси строф
- 07.05.2025|Оксана ЛозоваТе, що «струною зачіпає за живе»
- 07.05.2025|Віктор ВербичЗбиткування над віршами: тандем поета й художниці
Видавничі новинки
- Книга Анни Грувер «Вільний у полоні» — жива розмова з Ігорем Козловським, яка триває попри смертьКниги | Буквоїд
- Тесла покохав ЧорногоруКниги | Буквоїд
- Тетяна Висоцька. «Увага, ти в ефірі!»Книги | Буквоїд
- Христина Лукащук. «Насіння кмину»Книги | Буквоїд
- Тетяна Трощинська. «Любов не минає. Щоденник мами, що втратила сина»Проза | Буквоїд
- Петро Панч. «Голубі ешелони»Проза | Буквоїд
- Олександр Клименко. "Метапрозорість"Книги | Буквоїд
- Семенова Юлія. "Well Done"Книги | Буквоїд
- Микола Мартинюк. «Розбишацькі рими»Дитяча книга | Буквоїд
- Ніна Горик. «Дорога честі»Книги | Буквоїд
Новини
У Львові готується до друку енциклопедія споживчої кооперації України
У Львові готується до друку унікальна праця – монографія «Споживча кооперація України.
Від зародження до сьогодення». Над її створенням працювало 16 науковців з усієї країни, серед яких Голова Правління Укоопспілки Владислав Гончаренко, вчені Львівської комерційної академії, Полтавського університету економіки і торгівлі та Вінницького кооперативного торговельно-економічного інституту.
Унікальність видання в тому, що воно охоплює історію споживчої кооперації в Україні від появи перших споживчих товариств до характеристики сучасних кооперативних організацій. Упродовж 5 років автори опрацювали матеріали 12 вітчизняних архівів, численні наукові дослідження не лише українських, а й російських, польських, англійських, німецьких та інших зарубіжних вчених. Викликає захоплення глибокий історіографічний аналіз праць попередників, ретельно складені іменний та географічний покажчики, ошатне, зі смаком, оформлення.
Цю книгу сміливо можна назвати енциклопедією споживчої кооперації. У ній подано найважливіші документи (закони, статути). Енциклопедичний характер носять також біографічні довідки найвидатніших діячів вітчизняного кооперативного руху. Фундаментальне видання, що охоплює 976 сторінок, містить майже 700 унікальних світлин, значна частина яких вперше введена в науковий обіг.
«Я радий, що в Україні нарешті з´явиться така книга, - зазначив Голова Правління Укоопспілки Владислав Гончаренко. - Споживча кооперація України має давню історію, її не охопити навіть на майже тисяча сторінках книги, але те, що вже зафіксовано у ній, дає можливість глибше усвідомити особливості розвитку підприємництва в Україні, проаналізувати умови, в яких зароджувалася та здійснювалася господарська діяльність соціально активних українців».
Монографічне дослідження «Споживча кооперація України. Від зародження до сьогодення» покликане дати кооперативній науці, фахівцям-кооператорам, керівникам господарських організацій, студентам вищих навчальних закладів та широкому загалу знання про сутність споживчої кооперації, її місце та роль в історичному й економічному процесі, розкрити основні етапи розвитку кооперативного руху та його вплив на господарське і суспільне життя країни.
Діяльність навчальних закладів Укоопспілки, серед яких Полтавський університет економіки і торгівлі (ПУЕТ), Львівська комерційна академія (ЛКА), Вінницький кооперативний інститут (ВКІ) та Хмельницький кооперативний торговельно-економічний інститут (ХКТЕІ), 19 коледжів та технікумів, спрямована на підготовку фахівців для підприємств споживчої кооперації України й інших бізнес-структур.
Коментарі
Останні події
- 07.06.2025|14:54Артем Чех анонсував нову книжку "Гра у перевдягання": ніжні роздуми про війну та біль
- 06.06.2025|19:48У США побачила світ поетична антологія «Sunflowers Rising»: Peace Poems Anthology: by Poets for Peace»
- 03.06.2025|12:21У серпні у Львові вперше відбудеться триденний книжковий BestsellerFest
- 03.06.2025|07:14Меридіан Запоріжжя та Меридіан Харків: наприкінці червня відбудуться дві масштабні літературні події за участі провідних українських авторів та авторок Вхідні
- 03.06.2025|07:10Найпопулярніші книжки для дітей на «Книжковому Арсеналі»: що почитати дітям
- 03.06.2025|06:51Фільм Мстислава Чернова «2000 метрів до Андріївки» покажуть на кінофестивалі Docudays UA
- 03.06.2025|06:50Дух Тесли у Києві
- 30.05.2025|18:48«Літературний Чернігів» на перехресті часу
- 27.05.2025|18:32Старий Лев презентує книгу метеорологині Наталки Діденко «Тролейбус номер 15»
- 26.05.2025|10:38Поезія без кордонів