Re: цензії

22.04.2024|Ігор Чорний
Розтікаючись мислію по древу
08.04.2024|Ігор Чорний
Злодії VS Революціонери: хто кращий?
Леді й джентльмени, або «Лондонські хроніки» Місіс К
03.04.2024|Марта Мадій, літературознавиця
Фантасмагорія імперського пластиліну
28.03.2024|Ігор Чорний
Прощання не буде?
20.03.2024|Наталія Троша, кандидат філологічних наук
Світиться сонячним спектром душа…
У роздумах і відчуттях
20.03.2024|Валентина Галич, доктор філологічних наук, професор
Життєве кредо автора, яке заохочує до читання
20.03.2024|Віктор Вербич
Ніна Горик: «Ми всі тепер на полі битви»
18.03.2024|Ігор Зіньчук
Кумедні несподіванки на щодень
Головна\Події\Фестивалі

Події

19.11.2023|16:30|Буквоїд

10 та 11 грудня у Львові відбудеться прем’єра нового видовищного мюзиклу «Пиши листи до Миколая!»

10 та 11 грудня у Львові, на FestRepublic (вул. Старознесенська, 24-26), відбудуться прем’єрні покази нового авторського мюзиклу для всієї родини «Пиши листи до Миколая!».

Цей цілковито український продукт - яскрава музична вистава, довкола якої згуртувалися найвідоміші творчі колективи Львова: Академічний симфонічний оркестр «INSO-Львів», Національна хорова чоловіча капела «Дударик», харизматичні вокалісти та актори. Авторка Різдвяного мюзиклу – відома українська письменниця та видавець Мар’яна Савка.
 
«Пиши листи до Миколая!» - це масштабне дійство, під час якого на сцені збереться понад 150 артистів! Магія віршів і музики, передчуття і дива Різдвяних свят, актуальні метафори самої історії, – усе це не залишить байдужими ані дітей, ані дорослих. За сюжетом мюзиклу, українська родина, батько якої на фронті, плете сітку для військових. Довкола сітки й розгортається головна інтрига вистави: чорти хочуть зіпсувати її, але ангели можуть перетворити її на магічну. «Це про те, що ми всі і є міцна сітка - любові, захисту, сплетена з наших мрій та найбільшого бажання Перемоги», - каже авторка мюзиклу «Пиши листи до Миколая!» Мар’яна Савка.

Мар’яна Савка розповідає, що перші музичні номери майбутньої постановки народилися ще у 2011-му. «Довгі роки я не знала, як реалізувати цей проект, - каже вона. - А мій батько часто мені казав: «Допиши свій мюзикл, це дуже важливо! На жаль, тато уже не побачить, що я не просто дописала його, а й збираюся цієї зими поставити на великій сцені. Дописувала мюзикл торік восени й узимку. Якраз був період блек-аутів. Писала нові пісні, розвивала сюжетну лінію: окрім ангелів та чортів, з’явилися люди і  Миколай. Часто мелодії приходили до мене самі, у темряві. І це було якимсь дивом!».  

Творчу ідею Мар’яни Савки підтримали директор - художній керівник та головний диригент хорової капели «Дударик» Дмитро Кацал і керівник симфонічного оркестру «INSO-Львів» Іоланта Пришляк. «А я так давно мріяла попрацювати з цими колективами! - розповідає Мар’яна Савка. - Щоб музика звучала красиво і не банально, запросила до роботи над аранжуванням Юрія Романіва - мого давнього товариша, піаніста в нашій групі «Тріо «Мар’яничі». Підготовка триває уже півроку. Зараз активний репетиційний період. На роль дівчинки Марти я запросила Оксану Караїм, роль головного чорта виконає Ескен Зова. А найцікавіша історія зі Святим Миколаєм. Його зіграє актор і режисер Олексій Кравчук, який влітку демобілізувався з війська, де мав позивний… Святий Миколай. За собою я залишила роль мами».

Один показ мюзиклу «Пиши листи до Миколая!» планують зробити благодійним – і запросити на нього дітей воїнів, переселенців, сиріт. «Наближаються різдвяні свята. Найважливіше – подарувати дитям яскраві емоції, подарувати радість, яка зігріватиме в довгі зимові дні», - кажуть творці видовищної постановки.

Квитки на мюзикл для всієї родини «Пиши листи до Миколая!» доступні онлайн - 10 грудня (17:00), 11 грудня (14:00):


коментувати
зберегти в закладках
роздрукувати
використати у блогах та форумах
повідомити друга

Коментарі  

comments powered by Disqus


Партнери