Re: цензії
- 18.11.2025|Ігор ЧорнийУ мерехтінні зірки Алатир
- 17.11.2025|Ігор ЗіньчукТемні закутки минулого
- 16.11.2025|Ігор ПавлюкЛірика поліської мавки
- 08.11.2025|Тетяна Торак, м. Івано-ФранківськСвітлойменність
- 05.11.2025|Віктор ВербичКоли життя і як пейзаж, і як смерть
- 04.11.2025|Дана ПінчевськаГаличани та духи мертвих: історія одного порозуміння
- 04.11.2025|Надія Гаврилюк“Перетворює затамування на захват”: поезія Богуслава Поляка
- 03.11.2025|Тетяна Торак, м. Івано-ФранківськІспит на справжність
- 02.11.2025|Богдан СмолякЗахисник Істин
- 31.10.2025|Володимир Краснодемський, журналіст, Лозанна, ШвейцаріяЯк змосковлювали ментальність українців
Видавничі новинки
- Олександр Скрипник. «НКВД/КГБ проти української еміграції. Розсекречені архіви»Історія/Культура | Буквоїд
- Анатолій Амелін, Сергій Гайдайчук, Євгеній Астахов. «Візія України 2035»Книги | Буквоїд
- Дебра Сільверман. «Я не вірю в астрологію. Зоряна мудрість, яка змінює життя»Книги | Буквоїд
- Наомі Вільямс. «Пацієнтка Х, або Жінка з палати №9»Проза | Буквоїд
- Христина Лукащук. «Мова речей»Проза | Буквоїд
- Наталія Терамае. «Іммігрантка»Проза | Буквоїд
- Надія Гуменюк. "Як черепаха в чаплі чаювала"Дитяча книга | Буквоїд
- «У сяйві золотого півмісяця»: перше в Україні дослідження тюркеріКниги | Буквоїд
- «Основи» видадуть нову велику фотокнигу Євгена Нікіфорова про українські мозаїки радянського періодуФотоальбоми | Буквоїд
- Алла Рогашко. "Містеріум"Проза | Буквоїд
Події
В Івано-Франківську почався фестиваль "Сторінками української книги"
В Івано-Франківську відкрився дводенний фестиваль-презентація "Сторінками української книги"
Про це повідомляє прес-служба Івано-Франківської облдержадміністрації.
«У фортечній галереї «Бастіон» в обласному центрі Прикарпаття відбулося урочисте відкриття фестивалю-презентації друкованої книжкової продукції «Сторінками української книги», який впродовж двох днів обіцяє порадувати поціновувачів книжок численними новинками сучасної української літератури. У фестивалі беруть участь видавці з Тернопільської, Львівської областей, шість видавництв із Івано-Франківська, представлені й книготорговельні підприємства, бібліотеки, прикарпатські виші», - йдеться у повідомленні.
Фестиваль присвячений Дню української писемності та мови, а також 100-річчю утворення Західноукраїнської Народної Республіки, тому окремо представлена тематична література про Листопадовий зрив.
Особливе місце на фестивалі займає дитяча книга. Відомо, що 9 листопада на фестивалі презентують фантастичну повість педагога і дитячого письменника Романа Росіцького «Легенда» та книгу засновника бойового мистецтва «Хорос» Романа Яськіва «Дітям про опришків» львівського видавництва «Апріорі».
Інформація: Укрінформ
Додаткові матеріали
- Стали відомі тема і дата проведення Книжкового Арсеналу–2019
- В Івано-Франківську відбудеться фестиваль сучасної української книги
- Більше, ніж просто література: оприлюднили програму міжнародного фестивалю «Фронтера»
- Фестиваль «Нове британське кіно» оголосив програму
- Школярам презентували посібник про “Листопадову революцію” ЗУНР
Коментарі
Останні події
- 17.11.2025|15:32«Основи» готують до друку «Бард і його світ: як Шекспір став Шекспіром» Стівена Ґрінблатта
- 17.11.2025|10:29Для тих, хто живе словом
- 17.11.2025|10:25У «Видавництві 21» вийшла друком збірка пʼєс сучасного класика Володимира Діброви
- 16.11.2025|10:55У Києві провели акцію «Порожні стільці» на підтримку незаконно ув’язнених, полонених та зниклих безвісти журналістів та митців
- 13.11.2025|11:20Фініш! Макс Кідрук завершив роботу над романом «Колапс»
- 08.11.2025|16:51«Поети творять націю»: У Львові стартував II Міжнародний фестиваль «Земля Поетів»
- 05.11.2025|18:42«Столик з видом на Кремль»: до Луцька завітає один із найвідоміших журналістів сучасної Польщі
- 04.11.2025|10:54Слова загублені й віднайдені: розмова про фемінізм в житті й літературі
- 03.11.2025|18:29Оголошено довгий список номінантів на Премію імені Юрія Шевельова 2025: 13 видань змагаються за звання найкращої книжки есеїстики
- 03.11.2025|10:42"Старий Лев" запрошує на майстер-клас з наукових експериментів за книгою "Енергія. Наука довкола нас"
