Re: цензії

22.08.2026|Марія Федорів, письменниця, редакторка
Одного разу ти знайдеш цей щоденник: маленькі клаптики вдячності за трансформації
21.08.2026|Тетяна Торак, м. Івано-Франківськ
Дитячий світ недитячого поета
21.08.2026|Наталія Мартинюк
Правда і вигадка у книжці Володимира Даниленка «Ліки від любовної лихоманки»
19.08.2026|Людмила Даниленко, літературознавиця
«Обійми мої – це твоє укриття»: образ прифронтового Запоріжжя в поетичній збірці «Ми є» Валентини Вісленко
19.08.2026|Олена Волинська
Диво, що рятує від прірви
14.08.2026|Тетяна Безушко-Граб
Незламна Олена Пчілка: відгук на роман «Мармурова жінка»
08.08.2026|Юрій Горблянський, кандидат філологічних наук, доцент кафедри української літератури імені академіка Михайла Возняка Львівського національного університету імені Івана Франка
Історична реконструкція націєтворчих змагань в ретроромані Юрка Вовка (Юрія Зилюка) «Передбачення Курта Зіберта»
Іноземець
04.08.2026|Тетяна Мороз, письменниця, книжкова оглядачка, бібліотекарка
Строкате літо під однією обкладинкою
02.08.2026|Тетяна Іваніцька-Дячун лікарка-психіатриня, психотерапевтка, письменниця
Після цієї книжки хочеться подзвонити мамі
Головна\Події\Фестивалі

Події

03.06.2015|16:08|Буквоїд

Новий книжковий фестиваль Kharkiv BookFest стане щорічним

Про це повідомив президент Групи компаній «Фактор» Сергій Політучий, один із головних ініціаторів проведення Kharkiv BookFest.

«По-перше, ми переконалися, що такий фестиваль необхідний харків´янам, які не тільки активно цікавилися різними заходами і брали участь у них, але й на фінальному ярмарку купували книги цілими пакетами. По-друге, ми побачили, що фестиваль важливий для професіоналів і може зробити вагомий внесок у розвиток книжкового ринку України в цілому», — зазначив він.

Так, підкреслив Сергій Політучий, дуже плідним виявився запропонований формат проведення Книжкової Ради, що зібрала провідних представників бізнесу за одним столом.

Саме під час Книжкової Ради, зазначив він, вперше була висунута ідея створення в Україні Інституту Книги, над якою тепер працюватимуть видавці. Крім того, учасники Книжкової Ради сформулюють цілу низку пропозицій уряду щодо створення на ринку прозорих умов розподілу бюджетних коштів, реформування бібліотечного господарства, участі в міжнародних виставках, популяризації читання тощо.

Він ще раз підкреслив, що фестиваль не конкурує із львівським Форумом видавців і київським Книжковим арсеналом, а доповнює їх, підкреслюючи єдність культурного простору України і позначаючи роль Харкова у світі української книги як найбільшого центру книговидання і преси.

За його словами, другий Kharkiv BookFest має також відбутися в травні майбутнього року.

«Ми проведемо роботу над помилками, щоб кожен наступний форум ставав успішнішим ніж попередній і щоб разом із фестивалем змінювався на краще український книжковий ринок у цілому», — сказав С. Політучий.

Kharkiv BookFest задуманий як серія відкритих для публіки подій, об´єднаних книжковою ідеєю. Під час фестивалю, який пройшов із 15 по 30 травня, у Харкові відбулися виставка книжкових ілюстрацій, спеціальна екскурсія історичними літературними місцями, кіноперегляди, літературні й поетичні вечори, Книжкова Рада. Завершився фестиваль великим книжковим ярмарком у саду Шевченка та концертом популярної в Харкові музичної групи «Улица Курзу».



коментувати
зберегти в закладках
роздрукувати
використати у блогах та форумах
повідомити друга

Коментарі  

comments powered by Disqus

Останні події

23.08.2026|14:30
Видавці просять Зеленського скликати РНБО через критичний стан книжкової галузі
19.08.2026|13:05
Василь Терещук: «Поезія - це завжди вихід поза рамки»
17.08.2026|13:18
Дівчина, яка не витримала власного життя: Гейден Панеттьєр, Кличко і Україна
16.08.2026|21:26
Література на смак — у прямому сенсі. І це не жарт
14.08.2026|11:19
Від вікторіанської класики до богинь Олімпу: які книжки видавництво READBERRY готує на осінь 2026 року
14.08.2026|11:16
Розпочався конкурс на здобуття Премії Шевельова за 2026 рік
13.08.2026|16:17
Від полиці до читача: українська книга без кордонів
11.08.2026|08:03
«Книжка року’2026» Тиждень книжкової моди: Лідери літа у номінації «Красне письменство»
10.08.2026|20:33
BestsellerFest у Львові: спалені ворогом книжки, довжелезні черги по автографи і пів мільйона для «Азову»
10.08.2026|20:30
Yakaboo Publishing видає книжку «Привиди Бахмута: спогади снайпера» — особисту історію командира легендарного підрозділу


Партнери