Re: цензії

14.09.2025|Тетяна Колядинська, м. Дніпро
За якими правилами “грали” радянські засоби масової інформації
03.09.2025|Ольга Шаф, м. Дніпро
«Був на рідній землі…»
02.09.2025|Віктор Вербич
Книга долі Федора Литвинюка: ціна вибору
01.09.2025|Василь Пазинич, поет, фізик-математик, член НСПУ, м. Суми
Одухотворений мегавулкан мезозойської ери
25.08.2025|Ярослав Поліщук
Шалений вертеп
25.08.2025|Ігор Зіньчук
Правди мало не буває
18.08.2025|Володимир Гладишев
«НЕМОВ СТОЛІТЬ НЕБАЧЕНИХ ВЕСНА – ПЕРЕД ОЧИМА СХОДИТЬ УКРАЇНА»
12.08.2025|Тетяна Торак, м. Івано-Франківськ
Полтавська хоку-центричність
07.08.2025|Ігор Чорний
Роки минають за роками…
06.08.2025|Ярослав Поліщук
Снити про щастя
Головна\Події\Фестивалі

Події

26.06.2014|13:23|Буквоїд

В Одесі відбудеться II фестиваль дитячої книги

7- 10 серпня в Одесі відбудеться XVIII Міжнародна книжкова виставка-ярмарок «Зелена хвиля» та в її рамках – II Одеський Корнейчуковський фестиваль дитячої літератури.

У програмі – спілкування з письменниками, презентації книжок, X Книжковий конкурс «Мистецтво книги», благодійна акція «Книги для дитячого будинку», XI Книжковий конкурс «Одеса на книжкових сторінках», автограф-сесії, майстер-класи й театральні вистави під відкритим небом.

Під час II Одеського Корнейчуковського фестивалю дитячої літератури вдруге вручать нагороди авторам найкращих творів для дітей«Корнейчуковську премію». Як повідомляє прес-служба фестивалю, до конкурсантів із України цього року додалися претенденти з Вірменії, Білорусі, Німеччини, Ізраїлю, Росії, Казахстану, Словаччини та США, а загальна кількість надісланих на конкурс авторських творів зросла до 625.

Крім того, в нинішньому році в рамках Корнійчуковської премії вперше проводиться Конкурс на кращий твір для дітей серед зарубіжних авторів з країн СНД та світу, які пишуть російською або українською мовами - із всеукраїнського Конкурс офіційно перетворився на міжнародний.

Кращі роботи Корнійчуковської премії увійдуть до ілюстрованого збірника «Книга переможців», що побачить світ у видавництві «Детгиз».

Одним із центральних заходів Фестивалю дитячої літератури стане святкування 90-річчя з дня виходу в світ першого номера мега-популярного дитячого журналу «Мурзилка». До ювілею видання підготовлена ​​спеціальна експозиція «Художники Мурзилки 1924-2013».



коментувати
зберегти в закладках
роздрукувати
використати у блогах та форумах
повідомити друга

Коментарі  

comments powered by Disqus


Партнери