Re: цензії

Залишатись живим
29.01.2025|Ігор Зіньчук
Прийняти себе, аби стати сильнішою
27.01.2025|Марія Назар, м.Тернопіль
Ключик до трансформації сердець
Моя калинова сопілка...
23.01.2025|Ігор Чорний
Жертва не винна
20.01.2025|Олександра Салій
Пароль: Маньо
16.01.2025|Ігор Чорний
Бориславу не до сміху
09.01.2025|Богдан Смоляк
Подвижництво, задокументоване серцем
07.01.2025|Тетяна Качак, м. Івано-Франківськ
Володимир Полєк – жива енциклопедія
03.01.2025|Віктор Вербич
Обітниця Олександра Ковча: «Любити, вірити, чекати»
Головна\Події\Фестивалі

Події

09.03.2014|11:09|Буквоїд

Сьогодні - 200 років з дня народження Тараса Шевченка

Сьогодні, 9 березня, Україна та світ відзначає 200-річчя з дня народження Тараса Шевченка. Основні святкування відбудуться у Києві. 

У Парку ім. Шевченка о 12:00 розпочнеться церемонія покладання квітів до пам´ятника Тарасу Шевченку за участі офіційних осіб та представників громадськості.

На майдані Незалежності о 14:00 відбудеться концерт "Встане Україна – світ правди засвітить!". Відкриє святкову програму зведений хор у складі Національної заслуженої академічної хорової капели України "Думка" та хору Київської державної консерваторії ім. Чайковського, Академічної чоловічої хорової капели ім. Л. Ревуцького, Камерного хору "Київ", Ансамблю солістів "Благовість", Камерного хору "Хрещатик". Також виступлять гурти "Хорея Козацька" та "Божичі", народні артисти України Фемій Мустафаєв, Оксана Білозір, вокальна формація "Mаn sound", дует "Сестри Тельнюк", Ірина Шинкарук, гурти "Гайдамаки" та "Кому вниз".

На 20:00 заплановано початок прем´єри документального фільму Сергія Проскурні "Тарас Шевченко. IDентифікація".

У театрі ім. Франка – вистава "Така її доля…", інсценізація за поезією Тараса Шевченка, а в Театрі російської драми ім. Лесі Українки – вистава "Скрізь один" у постановці Михайла Резніковича.

У Мистецькому Арсеналі – ніч кіно, музики і поезії "Доба Шевченка", кульмінація проекту ШЕВЧЕНКО/MANIA/.

10 березня на майдані Незалежності відбудеться панахида за Тарасом за участі представників усіх християнських конфесій. Також у програмі показ у відеозаписі музичного твору Євгена Станковича "Страсті за Тарасом", "Наш Шевченко" – відеорепортажі з відомими і невідомими українцями, Документальні фільми "Експедиція" (режисера Тараса Ткаченка) та "Кобзар. Історія створення книги Тарасом Шевченком" (режисера Богдана Костенка).

Вірші Тараса Шевченка прочитають народні артисти України Раїса Недашківська, Олексій Богданович, Лариса Кадирова, Тетяна Яблонська, Анатолій Паламаренко. Пісні на вірші Шевченка виконають гурти "Божичі" та "Хорея козацька".

Інформація Gazeta.ua./em>



коментувати
зберегти в закладках
роздрукувати
використати у блогах та форумах
повідомити друга

Коментарі  

comments powered by Disqus


Партнери