Re: цензії

19.06.2026|Павло Пантелеєнко, педагог, філолог
Повернення до першоджерел крізь магію літа
19.06.2026|Тетяна Торак, м. Івано-Франківськ
Обережно там, де стрибають Мерседеси!
Це воює вона. За нашу і вашу свободу
12.06.2026|Дана Пінчевська, мистецтвознавець
Путівник мистецькими жанрами: «Живопис...» Катерини Липи
10.06.2026|Ігор Зіньчук
Як знайти шлях до успіху компанії?
05.06.2026|Ганна Клименко-Синьоок
Перетин - Перехід - Присутність: Містичні лабіринти прозопису Алли Рогашко
04.06.2026|Тетяна Качак, докторка філологічних наук, професорка Карпатського національного університету імені Василя Стефаника
«Українська ластівка» в культурно-історичному вимірі та міждисциплінарній інтерпретації Лідії Ковалець
31.05.2026|Надія Позняк
Вивільнення пам´яті
31.05.2026|Ігор Чорний
Коли жінці нудно
«Війна у лісовій пісні»
Головна\Події\Фестивалі

Події

20.12.2011|13:34|Буквоїд

Завтра Культурний трибунал буде друкувати нову міську грошову одиницю - «Поповку»

21 грудня о 12.00 біля книгарні «Сяйво книги» (вул. Червоноармійська, 6) відбудеться демонстраційний випуск нової міської грошової одиниці «Поповка».

Напередодні ККТ розповсюдив повідомлення про це:

«Станом на кінець жовтня 2011 року  загальний зовнішній борг Києва складає 700 мільйонів доларів. Але голова КМДА Олександр Попов не зупиняється, натомість бере додаткові кредити!

На фоні зростання боргів, зменшення соціальних виплат та збільшення податків для киян Олександр Попов не забуває про власні забаганки, однією з яких є друкарська машина «XEROX», власноруч замовлена   головою КМДА для  незаконно відібраної у трудового колективу та відремонтованої за гроші київської громади книгарні «Сяйво». Вартість ремонтних робіт для приміщення книгарні склала 750 тис. грн. Але для оснащення приміщення книгарні, яка вже більше місяця простоює, книжок не реалізовує -  диво-машина «XEROX» виконує ширму й не працює. Вартість  агрегату складає 2,5 млн. гривень і найближчим часом КМДА збирається виділити цю суму з бюджету Києва для погашення боргу перед постачальником! Придбання агрегату не було передбачене затвердженим на початку 2011 року бюджетом міста й не відомо, за рахунок яких соціальних витрат Попов збирається оплачувати свою забаганку! Невідомо до останнього часу й було, яким чином голова КМДА покриватиме решту боргів, окупованої столиці України!

Але фінансова проблема Києва вирішена! Тільки заморський агрегат «XEROX»  здатний врятувати місто та репутацію голови КМДА Олександра Попова!

На останній сесії Київради депутатами регіоналами було прийняте одностайне рішення - випуск нової грошової одиниці «ПОПОВКИ», яка має врятувати Київ від банкрутства та покриє всі зовнішні та внутрішні борги!»



коментувати
зберегти в закладках
роздрукувати
використати у блогах та форумах
повідомити друга

Коментарі  

comments powered by Disqus

Останні події

11.06.2026|14:37
«Діамантова змійка»: мистецтво паризьких салонів
31.05.2026|06:35
Стартував прийом заявок на Премію імені Романа Гамади 2026
31.05.2026|06:21
Українська стрічка «Паляниця» здобула престижну нагороду на американському фестивалі ETHOS Film Awards
30.05.2026|15:00
Ніна Мюррей – лауреатка премії Drahoman Prize за 2025 рік
29.05.2026|07:54
Гуцули, цимбали і гори: музикант hOsT представляє сингл-ремікс Hutsuly
29.05.2026|07:50
«Японські книги дітям України»: велика гуманітарна ініціатива «Ранку» та Shikosha
25.05.2026|17:00
Внаслідок нічної атаки на Київ пошкоджено будинки письменниць Олени Захарченко та Ірини Цілик
23.05.2026|04:17
Навколо літератури зібрано 2,5 мільйони гривень для дітей: Артур Дронь провів благодійний вечір у Львові
23.05.2026|04:11
Нова частина епічної фентезі-саги про Кия об’єднує українську, кельтську та давньогрецьку міфології у власному всесвіті
21.05.2026|13:07
В Ужгороді оголосили короткий список VIІІ Всеукраїнського літературного конкурсу малої прози імені Івана Чендея


Партнери