Головна\Події\Фестивалі

Події

12.10.2011|08:10|Буквоїд

У Франкфурті відкривається 63-ий Міжнародний книжковий ярмарок

Сьогодні у Франкфурті-на-Майні відривається щорічний Міжнародний книжковий ярмарок. Очікується, що його відвідають 280 тисяч чоловік. Серед почесних гостей – письменники Маріо Варгас Льоса та Умберто Еко.

У роботі форуму беруть участь 7400 експонентів з 106 країн. За кілька днів роботи її відвідають, згідно з прогнозами, 280 тисяч осіб.

Цього року країною - почесним гостем ярмарку - стала Ісландія. 

Важливою темою ярмарку стануть електронні нововведення, зокрема, способи поширення текстів у Інтернеті. За інформацією організаторів форуму, близько 60% електронних книг у світі поширюються нелегально.

Україна на Франкфуртському книжковому ярмарку буде представлена єдиним  національним стендом, який сформував Державний комітет телебачення і радіомовлення України. Як повідомляє сайт Держкомтелерадіо, на стенді представлені видання, випущені за бюджетною програмою «Українська книга» у 2009-2010 роках та книжки відомих видавництв і видавничих організацій з усіх регіонів країни. У роботі книжкового форуму братимуть участь представники вітчизняних видавництв і видавничих організацій різних форм власності, зокрема, «Либідь», ТОВ «Видавничий дім Весна», «Розумна дитина», «Юстініан», «Нора-Друк», «Видавництво і друкарня «Таврида», «Соло», ТОВ «Видавництво «Горобець», «Асса»,  «Фоліо», «Торсінг Плюс», Державне науково-виробниче підприємство «Картографія».

 коментувати
зберегти в закладках
роздрукувати
використати у блогах та форумах
повідомити друга
Книги від Bookzone

Коментарі  

comments powered by Disqus


Партнери