Re: цензії

03.09.2025|Ольга Шаф, м. Дніпро
«Був на рідній землі…»
02.09.2025|Віктор Вербич
Книга долі Федора Литвинюка: ціна вибору
01.09.2025|Василь Пазинич, поет, фізик-математик, член НСПУ, м. Суми
Одухотворений мегавулкан мезозойської ери
25.08.2025|Ярослав Поліщук
Шалений вертеп
25.08.2025|Ігор Зіньчук
Правди мало не буває
18.08.2025|Володимир Гладишев
«НЕМОВ СТОЛІТЬ НЕБАЧЕНИХ ВЕСНА – ПЕРЕД ОЧИМА СХОДИТЬ УКРАЇНА»
12.08.2025|Тетяна Торак, м. Івано-Франківськ
Полтавська хоку-центричність
07.08.2025|Ігор Чорний
Роки минають за роками…
06.08.2025|Ярослав Поліщук
Снити про щастя
06.08.2025|Валентина Семеняк, письменниця
Час читати Ганзенка
Головна\Події\Фестивалі

Події

27.02.2011|23:15|Буквоїд

Змова Горбачова і Єльцина. Хто стояв за господарями Кремля?

Історія Росії рясніє змовами, які перетворилися на інструмент у боротьбі за вищу владу. Але змову Горбачова-Єльцина не має собі подібних за катастрофічними наслідками для СРСР.

У своїй новій книзі автор повертає читача до витоків цієї змови, переконливо доводячи, що «перебудова» була задумана не М. Горбачовим, а Ю. Андроповим як курс на політичні та економічні реформи за «китайським» варіантом. Однак задумам Ю. Андропова не судилося збутися, оскільки зрадницький постріл С. Щолокова докорінно змінив ситуацію, і на політичну арену вийшов альянс Горбачова-Єльцина, політична змова яких призвела до розвалу Радянського Союзу.

Але самі ці «господарі Кремля» не були здатні зруйнувати всього за кілька років радянську наддержаву - за ними стояли потужні сили Заходу, що використовують всі засоби для знищення СРСР.

Олександр Костін. Змова Горбачова і Єльцина. Хто стояв за господарями Кремля? М.: Алгоритм, 2010. – 608 с.



коментувати
зберегти в закладках
роздрукувати
використати у блогах та форумах
повідомити друга

Коментарі  

comments powered by Disqus


Партнери