Re: цензії

03.09.2025|Ольга Шаф, м. Дніпро
«Був на рідній землі…»
02.09.2025|Віктор Вербич
Книга долі Федора Литвинюка: ціна вибору
01.09.2025|Василь Пазинич, поет, фізик-математик, член НСПУ, м. Суми
Одухотворений мегавулкан мезозойської ери
25.08.2025|Ярослав Поліщук
Шалений вертеп
25.08.2025|Ігор Зіньчук
Правди мало не буває
18.08.2025|Володимир Гладишев
«НЕМОВ СТОЛІТЬ НЕБАЧЕНИХ ВЕСНА – ПЕРЕД ОЧИМА СХОДИТЬ УКРАЇНА»
12.08.2025|Тетяна Торак, м. Івано-Франківськ
Полтавська хоку-центричність
07.08.2025|Ігор Чорний
Роки минають за роками…
06.08.2025|Ярослав Поліщук
Снити про щастя
06.08.2025|Валентина Семеняк, письменниця
Час читати Ганзенка
Головна\Події\Фестивалі

Події

03.07.2009|12:38|Буквоїд

Потяг до Яремче

25 липня відбудеться фестиваль «Потяг до Яремче» - місце відпочинку та драйву молодихлюдей.

Організаторами виступила ініціативна група в складі музичної організації «Shock sound», арт-кафе клубу «Химера», благодійної фундації ім. Короля Юрія та літературного часопису «Потяг 76», а також за підтримки Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту.

Фестиваль розпочнеться літературною частиною, яку представлятимуть як відомі письменники - брати Прохаськи, Іздрик, Олександр Бойченко, Ірена Карпа, Сергій Жадан, так і молоді літератори - Лесь Белей, Тарас Жеребецький, Андрій Любка, Валентин Кузан.

У фестивалі візьме участь художня група Яреми Стецика, тому кожен учасник фесту матиме можливість отримати на своєму тілі малюнок, який символізуватиме фестиваль.

Також цього року, окрім боді-арту від Яреми Стецика, івано-франківські художники спробують відобразити увесь колорит та дух фестивалю на полотні. Після фестивалю всі ці картини буде виставлено на аукціон для продажу, а вилучені кошти підуть на благодійність.

Щодо інших новинок фестивалю, то варто зазначити, що цього року планується трохи спортивних розваг, а саме проведення богатирських змагань, а також трохи казок та байок від Петра Буяка.

Концертну програму фестивалю можна без сумніву назвати родзинкою фесту, адже там будуть гурти з Білорусії — «Джамбібуб» та «Троица», українські «Цвіт Кульбаби», румунські «Zdob Şi Zdub» та фаворити концерту — «Брати Гадюкіни».

Після концерту все гуляння плавно перейде в українську етно-дискотеку, яка супроводжуватиметься ві-джеїнгом. Також для всіх бажаючих крутитимуть відео-програму. На відміну від минулого року, це вже будуть не фільми, а короткометражні українські мультфільми.

Інформація: «Гурт»



коментувати
зберегти в закладках
роздрукувати
використати у блогах та форумах
повідомити друга

Коментарі  

comments powered by Disqus


Партнери