Головна\Події\Премії

Події

14.02.2019|20:45|Олег Гончаренко

Леонід Яковишин – лауреат премії імені Миколи Гоголя

Генеральний директор ТОВ «Земля і воля», Герой України Леонід Григорович Яковишин – видатний хлібороб, економічними досягненнями якого захоплюються аграрії в нашій державі та за кордоном.

Автор резонансних книг вистражданої душею, талановитої публіцистики, котрі вже викликали значний читацький резонанс. Щедрий меценат та великий подвижник, який щодня робить добрі справи для співвітчизників і рідної України. Совісна, чуйна та шляхетна Людина, справжній патріот своєї Вітчизни.

Нещодавно Сергій Дзюба, президент Міжнародної літературно-мистецької Академії України (яка об’єднує відомих письменників, перекладачів, науковців, журналістів та громадських діячів із 55-ти держав), вручив хліборобу від Бога – Леоніду Яковишину почесну нагороду – Міжнародну літературну премію імені Миколи Гоголя «Тріумф» за визначну благодійну діяльність.

Ця престижна в Україні та за кордоном відзнака заснована в 1998 році. Серед лауреатів минулих років: вчені Михайлина Коцюбинська, Іван Кошелівець, академік Микола Жулинський, Юрій Шевельов; письменники Володимир Дрозд, Валерій Шевчук, Віра Вовк, Павло Глазовий, Олжас Сулейменов, Рауль Чілачава, Славомир Мрожек; меценат Петро Яцик та інші видатні люди з багатьох держав.

Щиро вітаємо Вас, дорогий Леоніде Григоровичу, з високою нагородою і зичимо всіх гараздів!коментувати
зберегти в закладках
роздрукувати
використати у блогах та форумах
повідомити друга
Книги від Bookzone

Коментарі  

comments powered by Disqus


Партнери