Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Головна\Події\Премії

Події

02.08.2017|17:10|Буквоїд

Польський Інститут у Києві розпочинає прийом заявок на Літературну премію імені Джозефа Конрада-Коженьовського 2017

Премія заснована 2007 року, вручається раз на два роки. Цьогоріч премію вручать вшосте.

Премія присуджується українському письменникові віком до 40 років, незалежно від місця його проживання, прижиттєво, за прозову україномовну творчість, що порушує актуальні теми, змушує до рефлексії, розширює знання про інші культури. Журі не буде розглядати творчість письменників, що працюють у жанрі поезії, дитячої літератури, фентезі, сайнс-фікшн, есеїстки, драматургії, літературної критики.

Лауреати Премії:    

Софія Андрухович (2015)

Таня Малярчук (2013)

Наталка Сняданко (2011)

Сергій Жадан (2009)

Тарас Прохасько (2007)

Лауреат Премії-2017 отримає:

диплом та нагороду розміром у 3000 євро від Польського Інституту у Києві,піврічне стажування у Польщі у 2018 році в рамках стипендіальної програми Міністра культури і національної спадщини Республіки Польща "GAUDE POLONIA" від Партнера Премії, Національного центру культури (Варшава).

Висунути кандидатів на Премію можуть як українські, так і іноземні культурні інституції, видавництва, творчі об´єднання, приватні особи, заповнивши аплікаційну форму до 15 жовтня 2017 року. Кожна установа або приватна особа може висунути лише одного кандидата. Претенденти на Премію не можуть номінувати себе самі. Лауреати Премії Конрада попередніх років повторно номіновані бути не можуть.коментувати
зберегти в закладках
роздрукувати
використати у блогах та форумах
повідомити друга
Книги від Bookzone

Коментарі  

comments powered by Disqus


Партнери