Re: цензії

02.12.2025|Василь Кузан
Ні краплі лукавства
27.11.2025|Василь Кузан
Nobilis sapientia
27.11.2025|Віталій Огієнко
Розсекречені архіви
24.11.2025|Наталія Богданець-Білоскаленко, доктор педагогічних наук, професор
«Казки навиворіт»: Майстерне переосмислення народної мудрості для сучасної дитини
23.11.2025|Ігор Зіньчук
Світло, як стиль життя
21.11.2025|Тарас Кремінь, кандидат філологічних наук
Світлотіні свободи
18.11.2025|Ігор Чорний
У мерехтінні зірки Алатир
17.11.2025|Ігор Зіньчук
Темні закутки минулого
Лірика поліської мавки
08.11.2025|Тетяна Торак, м. Івано-Франківськ
Світлойменність
Головна\Події\Премії

Події

14.01.2014|14:55|Буквоїд

У Держкомтелерадіо сформовано список творів, які змагатимуться за здобуття премії імені Лесі Українки

Держкомтелерадіо закінчив прийом творів, висунутих на здобуття премії Кабінету Міністрів України імені Лесі Українки за літературно-мистецькі твори для дітей та юнацтва за 2013 рік.

Загалом цього року на премію, що присуджується в чотирьох номінаціях, надійшла 61 робота. Найбільше претендентів змагатимуться цього року у номінації «Літературні твори для дітей та юнацтва». Серед 35 поданих видань – книги дитячих письменників Романа Демчука, Людмили Гнатюк, Вадима Карпенка, Віктора Васильчука, Надії Гуменюк, Тетяни Щегельської, Світлани Коробової, Антоніни Царук, Анатолія Григорука та інших.

На здобуття премії у номінації «Художнє оформлення книжок для дітей та юнацтва» висунуто 13 книг, що вийшли у видавництвах «Фактор»,«Ранок», «Талант», «Майстер-клас», «Аверс». Над художнім оформленням цих видань працювали Галина Зінько, Олена Курдюмова, Наталія Рудіянова, Тетяна Філоненко, Наталія Дерев’янко, Нана Деменкова, Світлана Рудікова, Ольга Кузнецова та Вікторіа Ковальчук.

У номінації «Театральні вистави для дітей та юнацтва» - 9 театральних вистав. Це, зокрема, постановки лялькових театрів Запоріжжя, Ужгорода, Івано-Франківська, вистави театрів юного глядача Донецька, Одеси, Запоріжжя, а також Вінницького академічного обласного театру, Криворізького академічного міського театру музично-пластичних мистецтв «Академія руху», Херсонського обласного академічного театру.

На відміну від минулих років збільшилась кількість творів, висунутих на здобуття премії у номінації «Кінотвори для дітей та юнацтва». Цього року за престижну нагороду змагатимуться короткометражні ігрові фільми «Ваня», «Тімка», мультфільм «Як черепаха Наталка до школи збиралась» та повнометражний художній дитячий фільм «Іван Сила», який торік з успіхом пройшов на великому екрані та завоював прихильність глядацької аудиторії.

З повним переліком претендентів на здобуття премії можна ознайомитись на сайті Держкомтелерадіо України.

Інформація: Держкомтелерадіо



коментувати
зберегти в закладках
роздрукувати
використати у блогах та форумах
повідомити друга

Коментарі  

comments powered by Disqus

Останні події

02.12.2025|10:33
Поетичний вечір у Києві: «Цієї ночі сніг упав» і теплі зимові вірші
27.11.2025|14:32
«Хто навчив тебе так брехати?»: у Луцьку презентують дві книжки про гнів, травму й силу історій
24.11.2025|14:50
Коли архітектура, дизайн і книги говорять однією мовою: вечір «Мода шаблонів» у TSUM Loft
17.11.2025|15:32
«Основи» готують до друку «Бард і його світ: як Шекспір став Шекспіром» Стівена Ґрінблатта
17.11.2025|10:29
Для тих, хто живе словом
17.11.2025|10:25
У «Видавництві 21» вийшла друком збірка пʼєс сучасного класика Володимира Діброви
16.11.2025|10:55
У Києві провели акцію «Порожні стільці» на підтримку незаконно ув’язнених, полонених та зниклих безвісти журналістів та митців
13.11.2025|11:20
Фініш! Макс Кідрук завершив роботу над романом «Колапс»
08.11.2025|16:51
«Поети творять націю»: У Львові стартував II Міжнародний фестиваль «Земля Поетів»
05.11.2025|18:42
«Столик з видом на Кремль»: до Луцька завітає один із найвідоміших журналістів сучасної Польщі


Партнери