
Re: цензії
- 26.05.2025|Ігор ЗіньчукПрагнення волі
- 26.05.2025|Інна КовальчукДорога з присмаком війни
- 23.05.2025|Ніна БернадськаГолос ніжності та криці
- 23.05.2025|Людмила Таран, письменницяВитривалість і віру маємо плекати в собі
- 15.05.2025|Ігор ЧорнийПірнути в добу романтизму
- 14.05.2025|Валентина Семеняк, письменницяМіцний сплав зримої краси строф
- 07.05.2025|Оксана ЛозоваТе, що «струною зачіпає за живе»
- 07.05.2025|Віктор ВербичЗбиткування над віршами: тандем поета й художниці
- 07.05.2025|Ігор ЧорнийЖиття на картку
- 28.04.2025|Ігор ЗіньчукЗаборонене кохання
Видавничі новинки
- Книга Анни Грувер «Вільний у полоні» — жива розмова з Ігорем Козловським, яка триває попри смертьКниги | Буквоїд
- Тесла покохав ЧорногоруКниги | Буквоїд
- Тетяна Висоцька. «Увага, ти в ефірі!»Книги | Буквоїд
- Христина Лукащук. «Насіння кмину»Книги | Буквоїд
- Тетяна Трощинська. «Любов не минає. Щоденник мами, що втратила сина»Проза | Буквоїд
- Петро Панч. «Голубі ешелони»Проза | Буквоїд
- Олександр Клименко. "Метапрозорість"Книги | Буквоїд
- Семенова Юлія. "Well Done"Книги | Буквоїд
- Микола Мартинюк. «Розбишацькі рими»Дитяча книга | Буквоїд
- Ніна Горик. «Дорога честі»Книги | Буквоїд
Події
Вірші Грицька Чубая у виконанні акторів Львівського театру імені Франца Кафки
Львівський театр імені Франца Кафки запрошує поціновувачів поезії долучитися до нового етапу свого проєкту, спрямованого на популяризацію української літератури в інтернеті.
Цього разу актор театру Назарій Боденко презентує альбом, присвячений поезії легендарного представника львівського андеграунду — Григорія Чубая.
Новий реліз стане восьмим у серії аудіоальбомів, створених театром для відродження інтересу до української поезії. Раніше актори вже представили слухачам твори таких митців, як Іван Сокульський, Михайль Семенко, Микола Вінграновський, Емма Андієвська та Олег Ольжич. Кожен альбом — це не лише декламація, а й глибоке занурення у світ української поезії, епох та ідей, що оживають через голоси акторів.
Послухати альбом: https://youtu.be/fAU-rxGYNZs?si=uNuH70DfwfDwvuGw
Чому Грицько Чубай?
Вибір поезії Григорія Чубая не випадковий. Учасники театру є палкими шанувальниками його творчості, яка поєднує ліричну ніжність і бунтарський дух андеграунду. До того ж 2025 рік особливий — цього року відзначаємо 75-річчя від дня народження поета, чия спадщина залишається невід’ємною частиною української культури.
«Грицько Чубай — це голос, що звучить поза часом. Його вірші — це водночас інтимна сповідь і виклик суспільству. Ми хочемо, щоб сучасники відкрили його для себе по-новому», — зазначає Назарій Боденко, актор і виконавець проєкту.
Про театр Кафки
Львівський театр імені Франца Кафки – це не просто театр. Це творча лабораторія, де народжуються нові ідеї, де експериментують з формами та змістом, шукають відповіді на складні питання сьогодення. Це театр, який не боїться бути незвичним, незручним, але завжди щирим та глибоким.
Коментарі
Останні події
- 30.05.2025|18:48«Літературний Чернігів» на перехресті часу
- 27.05.2025|18:32Старий Лев презентує книгу метеорологині Наталки Діденко «Тролейбус номер 15»
- 26.05.2025|10:38Поезія без кордонів
- 24.05.2025|13:24Дискусії, перформанс і культурна дипломатія: як пройшов інтенсив EcoLab 2.0
- 24.05.2025|13:19У просторі PEN Ukraine відбудеться читання Ганни Осадко і Марини Пономаренко
- 24.05.2025|13:15«Україна. Свобода. Європа»: Старий Лев презентує книгу журналіста Ростислава Хотина
- 23.05.2025|09:25Meridian Czernowitz видає третю поетичну збірку Шевченківської лауреатки Ярини Чорногуз — «Нічийний шафран»
- 20.05.2025|11:40Оголошено Короткий список VII Всеукраїнського літературного конкурсу малої прози імені Івана Чендея 2025 року
- 16.05.2025|15:50«Танго для трьох»: він, вона і кґб
- 15.05.2025|10:47Літературний конкурс малої прози імені Івана Чендея оголосив довгі списки 2025 року