Головна\Події\Презентації

Події

11.11.2019|13:44|Буквоїд

Відкриття "Книжкової палати" та презентація книги Юлії Чернінької у Львові

12 листопада відбудеться відкриття та презентація благодійного проєкту «Книжкова палата». Година: 11:00. Місце: Львів, Комунальна міська дитяча клінічна лікарня, вул. Пилипа Орлика, 4

Також на презентації буде присутня сучасна письменниця Юлія Чернінька, авторка двох дитячих книг — «Лицар Смарагдієвого ордену. Люмберн» та «Лицар Смарагдієвого ордену. Інквізитор»

Після офіційного відкриття відбудеться презентація однієї з книг авторки, яка представлена у бібліотеці — «Лицар Смарагдієвого ордену. Люмберн».

Юлія Чернінька сучасна українська письменниця. У 2018 році її книга «Лицар Смарагдієвого Ордену. Люмберн» увійшла до довгих списків «Книга року BBC» та Всеукраїнського рейтингу «Книга року»!

Сама Юлія була удостоєна літературної премії ім. Гоголя «Тріумф». Авторка стала лауреатом Міжнародної літературної премії імені Григорія Сковороди «Сад божественних пісень» за 2019 рік.

Книжкова палата

Головною ідеєю культурного проєкту є забезпечення вільного доступу дітей до читання, які знаходяться у лікарнях! 

Це інноваційні форми підтримки читання створення осередків культурної взаємодії — бібліотечних пунктів у стаціонарних дитячих медичних закладах, де довготривале лікування дітей обмежує їх доступ до соціальних, культурно-просвітницьких, освітніх послуг, перешкоджає можливості отримання додаткових знань та всебічного соціально-культурного розвитку.

Унікальність проєкту полягає у колаборації поєднання медичних та культурних сфер дитячого життя з метою створення максимально сприятливих умов для соціально-культурного перебування дитини на лікуванні. 

Товариство Книгооборот допомагає дітям соціально-культурно розвиватися, мати вільний доступ до книжкового розмаїття та затишного простору! 

Більше 3000 книжок, приємна атмосфера, арт-терапії, презентація книг та читання з українськими сучасними авторами! Все це і більше у Книжковій палаті!

 

 

 коментувати
зберегти в закладках
роздрукувати
використати у блогах та форумах
повідомити друга

Коментарі  

comments powered by Disqus


Партнери