
Re: цензії
- 28.04.2025|Ігор ЗіньчукЗаборонене кохання
- 24.04.2025|Вероніка Чекалюк, науковець, кандидат наук із соціальних комунікацій«До співу пташок» Олега Кришталя як наука одкровення
- 21.04.2025|Тарас Кремінь, кандидат філологічних наук, Уповноважений із захисту державної мовиДжерела мови російського тоталітаризму
- 18.04.2025|Ігор ЗіньчукРоман про бібліотеку, як джерело знань
- 18.04.2025|Валентина Семеняк, письменницяЗа кожним рядком – безмежний світ думок і почуттів
- 12.04.2025|Андрій СодомораІ ритмів суголосся, й ран...
- 06.04.2025|Валентина СеменякЧитаю «Фрактали» і… приміряю до себе
- 05.04.2025|Світлана Бреславська, Івано-Франківськ«Ненаситність» Віткація
- 30.03.2025|Ігор ЧорнийЛікарі й шарлатани
- 26.03.2025|Віталій КвіткаПісня завдовжки у чотири сотні сторінок
Видавничі новинки
- Петро Панч. «Голубі ешелони»Проза | Буквоїд
- Олександр Клименко. "Метапрозорість"Книги | Буквоїд
- Семенова Юлія. "Well Done"Книги | Буквоїд
- Микола Мартинюк. «Розбишацькі рими»Дитяча книга | Буквоїд
- Ніна Горик. «Дорога честі»Книги | Буквоїд
- Еліна Заржицька. «Читанка-ЧОМУчка». 7+Дитяча книга | Буквоїд
- Мистецтво творення іміджу.Книги | Дарина Грабова
- Еліна Заржицька. «Читанка-ЧОМУчка»Дитяча книга | Буквоїд
- Ігор Павлюк. «Торф»Книги | Буквоїд
- Вийшла антологія української художньої прози «Наша Перша світова»Книги | Іванка Когутич
Події
03.07.2019|15:39|Буквоїд
У Києві презентують книжку «Феміністки не носять рожевого»
У вівторок, 9 липня, у Києві, у Creative Women Space (Михайлівський провулок, 9б) Видавництво Старого Лева запрошує на розмову про найбільш поширені стереотипи про фемінізм.
інки зі сфери кіно, політики, моди, журналістики та бізнесу говоритимуть про книжку «Феміністки не носять рожевого» та про те, чому феміністки можуть носити будь-якого кольору одяг, взуття чи фарбуватися. Серед спікерок події: продюсерка Надія Зайончковська, керівниця програми «Жінки-Лідери» Олена Єна, дизайнерка Марія Маслій, бізнесвумен та письменниця Слава Світова. Модеруватиме розмову редакторка видання L´Officiel Наталія Васюра. Початок о 19:00. Вхід вільний.
Якою має чи не має бути феміністка? Постановка цього питання руйнує всю ідею руху. Фемінізм - це про права і свободи, а не про вигадані кимось правила без об´єктивної аргументації. Феміністки у жодному випадку не носять рожеве, не вдягають бюстгалтери, стрижуться коротко, поводяться агресивно — ці тези, не лише не мають нічого спільного з реальністю, а й віддаляють від головного, що у серці фемінізму — рівність прав.
«Зізнаюся, мене книга справді вразила, оскільки вона показала, наскільки ми – жінки і дівчата, які живуть у різних куточках світу і займаються різними справами, схожі у своїх хвилюваннях і почуттях по відношенню до світу, своїх рідних та самих себе. І коли ти читаєш настільки різні історії, які часом настільки схожі на твої власні, або на історії твоєї подруги, або твоєї мами, розумієш, що проговорювання таких речей дає звільнення від подібних хвилювань. Тому для мене вона мала і терапевтичний ефект, і, що найголовніше, подарувала відчуття сестринства з зовсім незнайомими жінками. Хочу, щоб цю книгу прочитало якомога більше людей, чоловіків і жінок різного віку, тому що фемінізм - це насамперед історія про вибір і право обирати своє власне життя, на яке заслуговує кожна людина від народження», — Наталія Васюра, редакторка видання L´Officiel.
«Феміністки не носять рожевого та інші вигадки»— це збірка есеїв видатних жінок (акторок, співачок, активісток, письменниць, блогерок, дизайнерок), серед яких Кіра Найтлі, Сірша Ронан, Гелен Філдінґ, Емма Вотсон, Джемма Артертон, Скарлетт Кертіс. Це не набір правил, як стати ідеальною феміністкою. Це добірка зворушливих, потужних, смішних, бентежних історій, які розповідають, як це бути жінкою у світі, переповненому стереотипів.
Спікерки:
- Надія Зайончковська — продюсерка, зараз працює над екранізацією романа Софії Андрухович «Фелікс Австрія» під назвою «Віддана».
- Марія Маслій — дизайнерка і засновниця бренду взуття MARSALA.
- Олена Єна — директорка програми «Жінки-лідерки» НДІ-Україна.
- Слава Світова — письменниця, співзасновниця жіночого креативного простіру Creative Women Space.
Коментарі
Останні події
- 29.04.2025|12:10Новий фільм класика італійського кіно Марко Белоккьо: історична драма «Викрадений» виходить на екрани у травні
- 29.04.2025|11:27«Основи» готують оновлене англомовне видання «Катерини» Шевченка, тепер — з перекладом Віри Річ
- 29.04.2025|11:24Що читають українці: топи продажів видавництв «Ранок» і READBERRY на «Книжковій країні»
- 29.04.2025|11:15Митці й дослідники з 5 країн зберуться в Луцьку на дводенний інтенсив EcoLab 2.0
- 24.04.2025|19:16Ееро Балк – лауреат премії Drahomán Prize за 2024 рік
- 24.04.2025|18:51Гостини у Германа Гессе з українськомовним двотомником поезії нобелівського лауреата
- 21.04.2025|21:30“Матуся – домівка” — книжка, яка транслює послання любові, що має отримати кожна дитина
- 18.04.2025|12:57Під час обстрілу Харкова була пошкоджена книгарня «КнигоЛенд»
- 14.04.2025|10:25Помер Маріо Варгас Льоса
- 12.04.2025|09:00IBBY оголосила Почесний список найкращих дитячих книжок 2025 року у категорії «IBBY: колекція книжок для молодих людей з інвалідностями»