Re: цензії
- 08.12.2025|Василь КузанКрик відчаю
- 02.12.2025|Василь КузанНі краплі лукавства
- 27.11.2025|Василь КузанNobilis sapientia
- 27.11.2025|Віталій ОгієнкоРозсекречені архіви
- 24.11.2025|Наталія Богданець-Білоскаленко, доктор педагогічних наук, професор«Казки навиворіт»: Майстерне переосмислення народної мудрості для сучасної дитини
- 23.11.2025|Ігор ЗіньчукСвітло, як стиль життя
- 21.11.2025|Тарас Кремінь, кандидат філологічних наукСвітлотіні свободи
- 18.11.2025|Ігор ЧорнийУ мерехтінні зірки Алатир
- 17.11.2025|Ігор ЗіньчукТемні закутки минулого
- 16.11.2025|Ігор ПавлюкЛірика поліської мавки
Видавничі новинки
- Олександр Скрипник. «НКВД/КГБ проти української еміграції. Розсекречені архіви»Історія/Культура | Буквоїд
- Анатолій Амелін, Сергій Гайдайчук, Євгеній Астахов. «Візія України 2035»Книги | Буквоїд
- Дебра Сільверман. «Я не вірю в астрологію. Зоряна мудрість, яка змінює життя»Книги | Буквоїд
- Наомі Вільямс. «Пацієнтка Х, або Жінка з палати №9»Проза | Буквоїд
- Христина Лукащук. «Мова речей»Проза | Буквоїд
- Наталія Терамае. «Іммігрантка»Проза | Буквоїд
- Надія Гуменюк. "Як черепаха в чаплі чаювала"Дитяча книга | Буквоїд
- «У сяйві золотого півмісяця»: перше в Україні дослідження тюркеріКниги | Буквоїд
- «Основи» видадуть нову велику фотокнигу Євгена Нікіфорова про українські мозаїки радянського періодуФотоальбоми | Буквоїд
- Алла Рогашко. "Містеріум"Проза | Буквоїд
Події
В Івано-Франківську відбулась презентація енциклопедії ЗУНР
В Івано-Франківську під час фестивалю "Сторінками української книги" презентували І том книги "Західно-Українська Народна Республіка.1918–1923. Енциклопедія", до створення якої долучились сотні науковців.
Про це повідомляє прес-служба Івано-Франківської облдержадміністрації.
«В Івано-Франківську у фортечній галереї «Бастіон» розпочався фестиваль сучасної української книжкової продукції «Сторінками української книги». Професор прикарпатського університету ім. В. Стефаника Микола Кугутяк та директор видавництва «Манускрипт-Львів» Петро Мелень презентували масштабне наукове видання — І-й том книги «Західно-Українська Народна Республіка.1918–1923. Енциклопедія», до створення якого долучилися більше сотні науковців нашої держави. За словами професора Миколи Когутяка, це єдиний національний проект, присвячений сторіччю Української Революції, що фінансується державою», — повідомляє прес-служба ОДА.
За їхньою інформацією, видання містить відомості про державні органи, культуру і дипломатію, найвизначніші операції польсько-української війни 1918–1919 років, про політичну і військову еліту молодої держави, про військові частини Галицької армії – усе, що пов’язане з історією становлення ЗУНР. Примірники цієї енциклопедії передадуть бібліотекам області та України.
В Івано-Франківську розпочався дводенний фестиваль «Сторінками української книги», який присвячений Дню української писемності та мови і 100-річчю створення Західноукраїнської Народної Республіки. Участь у фестивалі беруть видавці Прикарпаття, Львівщини та Тернопільщини. Крім того, свої новинки представили книготорговельні підприємства, бібліотеки та прикарпатські виші.
Інформація: Укрінформ
Додаткові матеріали
- Школярам презентували посібник про “Листопадову революцію” ЗУНР
- Дмитро Білий презентує неоготичний трилер «Кабінет доктора Калігуси» у Києві
- Еліна Свенцицька презентує свою збірку поезії «Речі, що лишилися від дому» в Києві та Вінниці
- Чи буде в Україні промоція книгочитання європейською?
- Джуліан Барнс та Марґарет Етвуд продають імена персонажів
Коментарі
Останні події
- 09.12.2025|14:38Премія імені Юрія Шевельова 2025: Оголошено імена фіналістів та володарки Спецвідзнаки Капітули
- 02.12.2025|10:33Поетичний вечір у Києві: «Цієї ночі сніг упав» і теплі зимові вірші
- 27.11.2025|14:32«Хто навчив тебе так брехати?»: у Луцьку презентують дві книжки про гнів, травму й силу історій
- 24.11.2025|14:50Коли архітектура, дизайн і книги говорять однією мовою: вечір «Мода шаблонів» у TSUM Loft
- 17.11.2025|15:32«Основи» готують до друку «Бард і його світ: як Шекспір став Шекспіром» Стівена Ґрінблатта
- 17.11.2025|10:29Для тих, хто живе словом
- 17.11.2025|10:25У «Видавництві 21» вийшла друком збірка пʼєс сучасного класика Володимира Діброви
- 16.11.2025|10:55У Києві провели акцію «Порожні стільці» на підтримку незаконно ув’язнених, полонених та зниклих безвісти журналістів та митців
- 13.11.2025|11:20Фініш! Макс Кідрук завершив роботу над романом «Колапс»
- 08.11.2025|16:51«Поети творять націю»: У Львові стартував II Міжнародний фестиваль «Земля Поетів»
