
Re: цензії
- 07.06.2025|Ігор ЧорнийСни під час пандемії
- 03.06.2025|Тетяна Торак, м. Івано-ФранківськКаміння не мовчить: контур герменевтики
- 26.05.2025|Ігор ЗіньчукПрагнення волі
- 26.05.2025|Інна КовальчукДорога з присмаком війни
- 23.05.2025|Ніна БернадськаГолос ніжності та криці
- 23.05.2025|Людмила Таран, письменницяВитривалість і віру маємо плекати в собі
- 15.05.2025|Ігор ЧорнийПірнути в добу романтизму
- 14.05.2025|Валентина Семеняк, письменницяМіцний сплав зримої краси строф
- 07.05.2025|Оксана ЛозоваТе, що «струною зачіпає за живе»
- 07.05.2025|Віктор ВербичЗбиткування над віршами: тандем поета й художниці
Видавничі новинки
- Книга Анни Грувер «Вільний у полоні» — жива розмова з Ігорем Козловським, яка триває попри смертьКниги | Буквоїд
- Тесла покохав ЧорногоруКниги | Буквоїд
- Тетяна Висоцька. «Увага, ти в ефірі!»Книги | Буквоїд
- Христина Лукащук. «Насіння кмину»Книги | Буквоїд
- Тетяна Трощинська. «Любов не минає. Щоденник мами, що втратила сина»Проза | Буквоїд
- Петро Панч. «Голубі ешелони»Проза | Буквоїд
- Олександр Клименко. "Метапрозорість"Книги | Буквоїд
- Семенова Юлія. "Well Done"Книги | Буквоїд
- Микола Мартинюк. «Розбишацькі рими»Дитяча книга | Буквоїд
- Ніна Горик. «Дорога честі»Книги | Буквоїд
Події
Олена Гусейнова і Таня Ша об´єднаються у перформенсі «Супергерої: Make-Up. Історія для голосів»
21 квітня, о 19.00, на Вуличній Сцені Книжкового Арсеналу (спецпрограма "Перехідність") відбудеться музично-поетивний перформенс "Супергерої: Make-Up. Історія для голосів".
Тексти - Олена Гусейнова. Музика - Таня Ша.
За участю музиканів проекту Shopping Hour, зокрема, Олени Львової (альт) і Тетяни Радостєвої (сопрано).
Історія, у якій один голос тримається за слова, а другий розсипає слова на звуки. Спрямуймо супергероїчні зусилля на те, щоби перетворити один на другий, протистояння - у взаємодію.
Олена Гусейнова: "Поки писалися "Супергерої", в мене було надзавдання: написати поетичну книжку, а не поетичну збірку. Саме тому - це не колекція історій, а одна історія. Вона починається, триває і завершується. В ній дуже конкретний простір розгортання і дуже конкретні герої, в суперсили яких я справді вірю. Але після того, як книжка була дописана, виникла потреба розхитати цю міцно сплетену тканину. Саме це відбувається зараз у співпраці з ілюстраторами майстерні "Аґрафка". А також, у співпраці з музикантами проекту "Shopping Hour" і композиторкою Танею Ша, яка дає можливість текстам з книжки прослизнути на територію музики. І це дуже цікавий досвід, який дозволяє в межах того, що знаєш найліпше, пережити (не)впізнавання, здивування і зупинку уваги".
Таня Ша: "Весь процес підготовки Історії для голосів – це частина життя. Із всіма внутрішніми й зовнішніми радощами й розладами, із всіма голосними й приголосними. Тому Супергерої: Make-Up – це і правда історія, і правда наша".
Коментарі
Останні події
- 07.06.2025|14:54Артем Чех анонсував нову книжку "Гра у перевдягання": ніжні роздуми про війну та біль
- 06.06.2025|19:48У США побачила світ поетична антологія «Sunflowers Rising»: Peace Poems Anthology: by Poets for Peace»
- 03.06.2025|12:21У серпні у Львові вперше відбудеться триденний книжковий BestsellerFest
- 03.06.2025|07:14Меридіан Запоріжжя та Меридіан Харків: наприкінці червня відбудуться дві масштабні літературні події за участі провідних українських авторів та авторок Вхідні
- 03.06.2025|07:10Найпопулярніші книжки для дітей на «Книжковому Арсеналі»: що почитати дітям
- 03.06.2025|06:51Фільм Мстислава Чернова «2000 метрів до Андріївки» покажуть на кінофестивалі Docudays UA
- 03.06.2025|06:50Дух Тесли у Києві
- 30.05.2025|18:48«Літературний Чернігів» на перехресті часу
- 27.05.2025|18:32Старий Лев презентує книгу метеорологині Наталки Діденко «Тролейбус номер 15»
- 26.05.2025|10:38Поезія без кордонів