Головна\Події\Презентації

Події

22.04.2015|08:59|Буквоїд

На Книжковому Арсеналі відбудеться концерт-презентація видання творів Івана Карабиця

25 квітня, о 19.00, в Національному культурно-мистецькому та музейному комплексі «Мистецький Арсенал» відбудеться концерт ­презентація серії видань Івана Карабиця «Твори для фортепіано», «Вокальні твори» та «Сонати для віолончелі та фортепіано № 1,2» випущених в світ Державним спеціалізованим видавництвом «Музична Україна».

Акція відбудеться в рамках V Міжнародного фестивалю «Книжковий Арсенал», який проходитиме з 21 по 26 квітня у Мистецькому Арсеналі.

Усі три видання представляють широку палітру творчої діяльності одного з найяскравіших українських композиторів ХХ сторіччя Івана Федоровича Карабиця.

«Твори для фортепіано» включають ранні фортепіанні твори композитора («Прелюдія і токата», «Соната», «Варіації»  та «Сонатина»), які були написані ще під час навчання в консерваторії, а також твори 90 х років («Елегія»,  «День за днем», Самотність») Усі твори збірки видаються вперше!

«Вокальні твори» представляють найбільш відомі пісні композитора, такі як Вокальний цикл на слова Бориса Олійника «Мати» , «За рікою тільки вишні», «Пісня про добро», «Дніпровська вода» та інші.

 «Сонати для віолончелі та фортепіано № 1,2» представляють камерну творчість композитора. Соната № 2 видається також вперше!

Концерт веде: Маріана КОПИЦЯ

У концертній програмі беруть участь лауреати міжнародних конкурсів:

Тамара ХОДАКОВА, Яна ПРОХОРЕНКО (сопрано),

Костянтин ОМЕЛЬЧУК, Олександр КОВТУН, Василь БОКОЧ (баритон),

Юлія БІЛОУСОВА, Ольга МІЛЬГРАНДТ (віолончель),

 Андрій БОНДАРЕНКО, Тетяна МОРГУНОВА, Богдан КРИВОПУСТ (фортепіано)коментувати
зберегти в закладках
роздрукувати
використати у блогах та форумах
повідомити друга
Книги від Bookzone

Коментарі  

comments powered by Disqus


Партнери