Re: цензії

14.09.2025|Тетяна Колядинська, м. Дніпро
За якими правилами “грали” радянські засоби масової інформації
03.09.2025|Ольга Шаф, м. Дніпро
«Був на рідній землі…»
02.09.2025|Віктор Вербич
Книга долі Федора Литвинюка: ціна вибору
01.09.2025|Василь Пазинич, поет, фізик-математик, член НСПУ, м. Суми
Одухотворений мегавулкан мезозойської ери
25.08.2025|Ярослав Поліщук
Шалений вертеп
25.08.2025|Ігор Зіньчук
Правди мало не буває
18.08.2025|Володимир Гладишев
«НЕМОВ СТОЛІТЬ НЕБАЧЕНИХ ВЕСНА – ПЕРЕД ОЧИМА СХОДИТЬ УКРАЇНА»
12.08.2025|Тетяна Торак, м. Івано-Франківськ
Полтавська хоку-центричність
07.08.2025|Ігор Чорний
Роки минають за роками…
06.08.2025|Ярослав Поліщук
Снити про щастя
Головна\Події\Презентації

Події

03.04.2015|19:08|Буквоїд

У Музеї книги і друкарства України презентують «Собор Архангелів»

4 квітня, о 16.00,у Музеї книги і друкарства України (вул. Лаврська, 9, корпус 9/10) відбудеться презентація мистецького альбому «Собор Архангелів».

У Музеї книги і друкарства України підходить до завершення виставка скульптури Максима Рачковського «Собор Архангелів». Цей проект став для відвідувачів своєрідним одкровенням. Всі ми дізналися більше не лише про кожного Архангела, але й про духовну міць, яку вони уособлюють у своєму Соборі. Про міць, яка підтримує та надихає у скрутний момент.

Наприкінці виставки відбудеться презентація мистецького альбому «Собор Архангелів». У ньому можна побачити великі фотографії скульптур головних «героїв» виставки (Архангелів Михаїла, Гавриїла, Єгудиїла, Селафиїла, Уриїла, Рафаїла та Варахиїла), інформацію про кожного з них та про проект загалом.

Під час презентації у відвідувачів буде можливість придбати альбом, отримати автографи його авторів, неформально поспілкуватися і, звичайно ж, оглянути виставку «Собор Архангелів».



коментувати
зберегти в закладках
роздрукувати
використати у блогах та форумах
повідомити друга

Коментарі  

comments powered by Disqus


Партнери