Re: цензії

27.06.2025|Ірина Фотуйма
"Коні не винні" або Хроніка одного щастя
26.06.2025|Михайло Жайворон
Житомирський текст Петра Білоуса
25.06.2025|Віктор Вербич
Про що промовляють «Вартові руїни» Оксани Забужко
25.06.2025|Ігор Зіньчук
Бажання вижити
22.06.2025|Володимир Даниленко
Казка Галини Пагутяк «Юрчик-Змієборець» як алегорія про війну, в якій ми живемо
17.06.2025|Ігор Чорний
Обгорнена сумом смертельним душа моя
13.06.2025|Тетяна Качак, літературознавиця, докторка філологічних наук, професорка Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника
Звичайний читач, який став незвичайним поетом
12.06.2025|Ігор Зіньчук
«Європейський міст» для України
07.06.2025|Ігор Чорний
Сни під час пандемії
03.06.2025|Тетяна Торак, м. Івано-Франківськ
Каміння не мовчить: контур герменевтики
Головна\Події\Презентації

Події

25.02.2015|11:53|Буквоїд

Видавництво «Віват» готує до виходу скандальну книгу Віктора Шендеровича

Українське видавництво «Віват» уклало договір із російським письменником-сатириком Віктором Шендеровичем на випуск його нової книги «Блокада мозку-2014», виданню якої всіляко перешкоджають у Росії.

Книга буде видана стартовим накладом 1,5 тис. примірників російською мовою. Найближчим часом в інтернет-магазині «Віват» розпочнеться акційна передпродажна передплата книги. Перша презентація відбудеться в рамках виставки «Книжковий Арсенал» у Києві наприкінці квітня.

Видавництво «Віват», що входить до групи компаній «Фактор», отримало ексклюзивне право на випуск «Блокади мозку-2014» на території України.

«Книга блискуче написана, від цих текстів неможливо відірватися. В них – весь Шендерович, іронічний, стильний, розумний, тонкий, чесний, спостережливий. Ця книга – трагікомічний погляд на катастрофу, в пучину якої все глибше занурюється сьогоднішня Росія, у тому числі внаслідок анексії Криму та розв´язання війни на Донбасі. Шендерович – один із небагатьох росіян, довіра до якого в Україні зберігається, і я впевнена, що його книга знайде тут свого читача», - зазначила генеральний директор видавництва «Віват» Юлія Орлова.

Сам В. Шендерович у передмові до «Блокади мозку-2014» каже: «Публіцистичні тексти я пишу більше ніж чверть століття; іноді навіть збирав їх у книги, - більше для колекції. Але ніколи ще до цього, 2014 року, не було в мене відчуття, що я в режимі on-line описую катастрофу, - покроково, день за днем. Ніколи я не відчував себе хронікером кінця. Пімен, який нервово регоче, - видовище на любителя, але мені чомусь здається, що любителі знайдуться».

У Росії нова книга В. Шендеровича, за випуск якої взялося видавництво «Захаров», із великими труднощами пробивається до читача. Так, керівництво «Захарова» оголосило, що Ульянівський Будинок друку пустив під ніж уже віддрукований наклад. Крім того, виникли великі проблеми з реалізацією книги: найкрупніші оптові бази й магазини Москви відмовилися брати її на продаж. Нещодавно В. Шендерович все ж презентував книгу, але поширювати її змушений через мережу Інтернет. Письменник також зустрічається з іншими проблемами: нещодавно на сцені Московського міжнародного будинку музики був скасований його спектакль "Як тягали піаніно", а дирекція театру ім. Є. Вахтангова навесні 2014 року скасувала раніше оголошену прем´єру однієї з п´єс В. Шендеровича.



коментувати
зберегти в закладках
роздрукувати
використати у блогах та форумах
повідомити друга

Коментарі  

comments powered by Disqus

Останні події

01.07.2025|21:38
Артур Дронь анонсував вихід нової книги "Гемінґвей нічого не знає": збірка свідчень про війну та життя
01.07.2025|18:02
Сергію Жадану присуджено австрійську державну премію з європейської літератури
01.07.2025|08:53
"Дикий Захід" Павла Казаріна тепер польською: Автор дякує за "довге життя" книги, що виявилась пророчою
01.07.2025|08:37
«Родовід» перевидає «З країни рижу та опію» Софії Яблонської
01.07.2025|08:14
Мартин Якуб презентував у Житомирі психологічний детектив "Гріх на душу"
01.07.2025|06:34
ТОП-10 книг ВСЛ за червень 2025 року
01.07.2025|06:27
Українська письменниця Євгенія Кузнєцова у лонглисті престижної премії Angelus
29.06.2025|13:28
ВСЛ оголосило передзамовлення на книжку Юлії Чернінької "Бестселер у борг"
26.06.2025|19:06
Дмитро Лазуткін став лауреатом літературної премії імені Бориса Нечерди
26.06.2025|14:27
Роман, що повертає емпатію: у Луцьку вийшла книжка Костянтина Коверзнєва


Партнери