Головна\Події\Презентації

Події

20.10.2013|20:34|Буквоїд

Ольга Деркачова презентує роман «Крамниця щастя»

Книгарня «Є» та «LA «DISCURSUS» запрошують на презентацію роману Ольги Деркачової «Крамниця щастя», що відбудеться у вівторок, 22 жовтня.

Початок – о 18.00.

 

Виявляється, щастя можна купити просто у крамниці.

Принаймні, це стверджує Ольга Деркачова – авторка роману «Крамниця щастя», який нещодавно вийшов у видавництві Літературної агенції «Discursus».

Роман Ольги Деркачової доволі несподіваний – легкий, повітряний і меланхолійний, адже наскрізь пронизаний вічною темою – кохання, кохання студентки до викладача. Втім, це лише умовності. Адже, як стверджує авторка, «Кохання – завжди кохання. І по суті воно однакове. Все залежить лише від того, в яку обгортку ми його загортаємо.  А студенти сприймають кохання просто – без папірців і обгорток.

Письменниця розповідає, що «Крамниця щастя» –  фірма привітань – це яскрава  обгортка. Зовні – красива, гламурна, а всередині – того може і не бути».  Втім, як і слід було очікувати, щастя можуть купити не всі. Для декого – воно все одно залишиться недоступним, далеким, примарним». 

Відео з презентації в Івано-Франківську дивіться тут

Ольга Деркачова – доцент Педагогічного інституту Прикарпатського національного університету ім. В. Стефаника, член Національної Спілки письменників України, автор збірок оповідань і новел «Синдром підсніжника» та «За лондонським часом», наукових книжок «Літературна казка Великобританії» (у співавторстві), «Концепція світу в ліриці Аркадія Казки» та «Світ у тексті», лауреат Івано-Франківської міської премії ім. І. Франка. 

***

Адреса книгарні «Є»:

м. Київ, вул. Спаська, 5

ст.м. «Контрактова площа»коментувати
зберегти в закладках
роздрукувати
використати у блогах та форумах
повідомити друга
Книги від Bookzone

Коментарі  

comments powered by Disqus


Партнери