Головна\Події\Презентації

Події

02.10.2013|16:32|Буквоїд

На ТВі стартувала передача «Книжкова полиця» Сергія Руденка

Відсьогодні в ефірі телеканалу ТВі стартувала нова програма «Книжкова полиця», ведучий котрої Сергій Руденко – український журналіст і публіцист, віднедавна редактор сайту ТВі.

Про мотиви, які спонукали його до створення щоденного книжкового огляду, Сергій Руденко розповів у сьогоднішній передачі  «Окрема думка» з Юлією Литвиненко.

«Рейтинги  книжок, які озвучують найбільші книгарні України, зазвичай не відповідають уподобанням   читачів, оскільки в переважній більшості ці книгарні  належать російським видавництвам. Саме  тому в таких рейтингах  практично відсутні українські видання,які, насправді, користуються популярністю  в українських читачів», - розповів Сергій.

«Навіть мені – людині, яка читає багато  книг і розуміється на процесах та тенденціях вітчизняного та зарубіжного літературного процесу, бракує іноді поради – яку книгу почитати. Тому завдання нашої передачі – давати такі поради людям, які можуть розгубитися в морі книжкових новинок», - розповів ведучий, додавши, що «в «Книжкові полиці» я буду розповідати про  новинки українського книговидання, розраховані на різні аудиторі – від дитячої   та підліткової  до представників бізнесу», - розповів Сергій Руденко.

Він також підкреслив, що у його книжковому огляді будуть відсутні автори-політики. «У Ганни Герман чи ОлександраТурчинова й так вистачає можливостей рекламувати свої твори, - заявив він, - я ж  буду розповідати про ті книги, які однозначно  варті читацької уваги, однак яким бракує  «розкрутки».коментувати
зберегти в закладках
роздрукувати
використати у блогах та форумах
повідомити друга
Книги від Bookzone

Коментарі  

comments powered by Disqus


Партнери