Re: цензії

14.09.2025|Тетяна Колядинська, м. Дніпро
За якими правилами “грали” радянські засоби масової інформації
03.09.2025|Ольга Шаф, м. Дніпро
«Був на рідній землі…»
02.09.2025|Віктор Вербич
Книга долі Федора Литвинюка: ціна вибору
01.09.2025|Василь Пазинич, поет, фізик-математик, член НСПУ, м. Суми
Одухотворений мегавулкан мезозойської ери
25.08.2025|Ярослав Поліщук
Шалений вертеп
25.08.2025|Ігор Зіньчук
Правди мало не буває
18.08.2025|Володимир Гладишев
«НЕМОВ СТОЛІТЬ НЕБАЧЕНИХ ВЕСНА – ПЕРЕД ОЧИМА СХОДИТЬ УКРАЇНА»
12.08.2025|Тетяна Торак, м. Івано-Франківськ
Полтавська хоку-центричність
07.08.2025|Ігор Чорний
Роки минають за роками…
06.08.2025|Ярослав Поліщук
Снити про щастя
Головна\Події\Презентації

Події

18.02.2013|18:41|Буквоїд

Сонячні твори Наталії Пірогової

У Дніпропетровській центральній міській бібліотеці відбулася презентація поетичного збірника Наталії Пірогової «Сонячне сплетіння».

Це - друга книга юної поетки.

До збірника увійшли твори, написані протягом чотирьох років українською і російською мовами, які Наталія вважає однаково рідними. Космополітизм і глибоке відчуття світу, природи, внутрішньої суті людини надають творам Наталії неповторного звучання.

На свято завітав джазовий гурт «Jazzn´t lost», чиї атмосферні і зворушливі пісні були гарним продовженням поетичного дійства.

Наталія Пірогова отримала освіту у Дніпропетровському національному університеті ім. Олеся Гончара за спеціальністю «німецька мова та література» і нині працює перекладачем у Німеччині.

Поетка тричі ставала переможцем конкурсу «Молода муза», здобула перемогу у конкурсі «Літературна надія Дніпра», брала участь у багатьох поетичних фестивалях. Вона співавтор чотирьох колективних збірників та аудіокниги «Письменники Дніпропетровщини - шкільним бібліотекам».

Поетичне слово потрібно чути. Послухати вірші Наталії Пірогової можна за цим посиланням.

 



коментувати
зберегти в закладках
роздрукувати
використати у блогах та форумах
повідомити друга

Коментарі  

comments powered by Disqus


Партнери