Головна\Події\Презентації

Події

13.11.2012|21:27|Ірина Маковецька

День української мови та писемності у Дніпропетровську

У Дніпропетровську День української мови та писемності відзначили презентацією книг молодих дніпропетровських письменниць, переможниць конкурсу «Літературна надія Дніпра» — Юлії Купіч та Ольги Кай.

Презентація відбулася у Дніпропетровській Центральній міській бібліотеці, яка разом із ІА «Міський сайт», gorod.dp.ua, і була засновником цього україномовного конкурсу.

Поетична збірка «Опромінення» — друга у творчому доробку Юлії Купіч. І хоча книга невелика за обсягом, але дуже сильно заряджена енергетично. Юлія — майстер  у класичній техніці віршування, проте метафорика, образність і теми її творів цілком сучасні, гострі, проблемні, яскраві.До дебютної книги Ольги Кай «Портрет з минулого» увійшли фантастичні повісті та оповідання. Творам Ольги, не залежно, для кого вона пише, для дорослих чи для дітей, властиві щирість почуттів, глибоке розкриття психологічних образів героїв, філософський зміст, кінематографічність змалювання подій і складні сюжетні лінії.

Ілюстрації до обох книг створила талановита львівська художниця і письменниця Алла Марковська.

Окрім шанувальників новітньої української літератури, на презентацію завітали музичні колективи Дніпропетровського училища культури: квартет гітаристів (під керівництвом викладача училища культури Романа Мазура) і квартет баяністів та акордеоністів «Два плюс два» (керівник – викладач-методист Марина Обозовська).

 коментувати
зберегти в закладках
роздрукувати
використати у блогах та форумах
повідомити друга
Книги від Bookzone

Коментарі  

comments powered by Disqus


Партнери