Головна\Події\Презентації

Події

11.10.2011|08:59|Буквоїд

Володимир Рутківський презентує «Сині води»

14 жовтня о 18.00 у книгарні «Є» (Київ, вул. Лисенка, 3) відбудеться презентація дилогії Володимира Рутківського «Сині води» (серія "Бібліотека "ЛітАкценту").

Учасники: Володимир Панченко, літературознавець, професор НаУКМА; письменники Зірка Мензатюк, Іван Андрусяк, Анатолій Качан; Наталя Марченко, історик, книгознавець.

Модератор - Леся Воронина, письменниця.

Сині Води. Князь бродників (Книга перша).
Рік 1361. Волею долі волинський князь Дмитро Боброк опиняється в епіцентрі подій, що зрештою призводять до битви на Синіх Водах - однієї з найбільших битв в історії давньої України. Вистояти у небезпечній боротьбі йому допомагають троє відчайдушних друзів. Разом з героями роману відомого українського прозаїка Володимира Рутківського «Сині Води» читач не лише зазнає безліч захопливих пригод, а й дізнається, хто врятував великого князя литовського від стріли найманого вбивці, познайомиться з ханом Мамаєм і побуває у стародавньому Києві. А головне - переконається в тому, що потяг до свободи долає будь-які перепони.

Сині Води. Стріли впритул (Книга друга).
Літо 1362 року... Вигорілий український степ завмер у передчутті неминучої битви. Сюди, пильно стежачи за кожними рухом супротивника, повільно сходяться два війська: українсько-литовське під орудою великого князя Ольгерда і татарське, на чолі з братами Хаджибеєм, Котлабугою і Димитром-Солтаном. Зустрілися вони над річкою Сині Води. Разом із героями роману - трьома відчайдухами, що жили в далекому ХУ столітті, читач стане свідком і учасником тих драматичних подій, які змінили хід історії.

 Додаткові матеріали

Володимир Рутківський: «Мені ненависні плачі лже-патріотів»
Рутківський Володимир
Характерник Рутківський
Книжка року 2009. Без сюрпризів, але з Лазаровичем
Володимир Рутківський: Казка — це незлостивий обман, який не забувається
Український Жуль Верн
Герої проти бандитів
01.10.2010|12:45|Новинки
Володимир Рутківський. «Джури і підводний човен»
12.10.2009|08:52|Новинки
Володимир Рутківський. «Джури-характерники»
30.11.2009|23:30|Події
Книга року Бі-Бі-Сі визначила п´ятірку
коментувати
зберегти в закладках
роздрукувати
використати у блогах та форумах
повідомити друга
Книги від Bookzone

Коментарі  

comments powered by Disqus


Партнери