Re: цензії

29.04.2026|Буквоїд
Після смерті. Як у повісті «Повернення» Максим Бутченко поєднав Маріуполь, чужі тіла і впертий пошук родини
28.04.2026|Аркадій Гендлер, Ужгород
Для поціновувачів полікультурного минулого України
27.04.2026|Валентина Семеняк, письменниця
Світлі і добрі тексти ― саме їх потребує малеча
25.04.2026|Галина Новосад, книжкова оглядачка, блогерка, волонтерка
«Містеріум»: простір позачасся і прихованих зв’язків
Магія дитинства, або Початок великої дороги
23.04.2026|Віра Марущак, письменниця, голова Миколаївської обласної організації НСПУ
Римована магія буденності: Літературна подорож сторінками книги Надії Бойко «Сорока на уроках»
23.04.2026|Ігор Зіньчук
Пізнати глибше, щоб відновити цілісність
16.04.2026|Богдан Дячишин, лауреат премії імені Івана Огієнка, Львів
Дух щемливого чекання
16.04.2026|Олексій Стельмах
Майбутнє приходить зненацька
15.04.2026|Михайло Жайворон
«Земля гніву» Михайла Сидоржевського
Головна\Події\Презентації

Події

17.12.2009|20:36|Буквоїд

Касьянову зірвали презентацію книги у Києві

У Києві зірвали презентацію книги екс-прем´єра РФ Михайла Касьянова і журналіста Євгена Кисельова «Без Путіна». Про це повідомила «Українська правда».

Презентація повинна була відбутися в готелі «Прем´єр-палас», який належить віце-спікеру Держдуми РФ Олександру Бабакову, в четвер увечері.

Як повідомив сам російський опозиціонер Касьянов, раніше була досягнута домовленість про оренду залу в готелі для проведення презентації, але перед самим початком заходу невідомі люди не пустили запрошених до будівлі.

«Готель зайняли 20 якихось незрозумілих людей, з навушниками, стрижені, голені, з характерними обличчями, наводили страх на оточуючих і нікого не пускали в готель», - сказав він.

За словами екс-прем´єра РФ, в орендованому для презентації залі було вимкнено світло.

«Я до цього вже звик у Росії. Особливо це було напередодні минулих так званих виборів президента, коли на мене чинився фізичний тиск у всіх містах», - заявив Касьянов.

«У руки Москви, руки цього режиму, через українську бізнес-спільноту, яка, мабуть, має інтереси в Росії, є якісь дуже сильні важелі», - сказав він.

«Це удар по репутації готелю...Немислимо, щоб в європейській державі такі речі відбувалися», - додав екс-прем´єр РФ.

«Я просто здивований. Я припускав, що можуть бути якісь невдоволені люди в Києві моїм ставленням і оцінкою діяльності російської влади, але я був впевнений, що це незалежна держава, де такі речі не можуть відбуватися», - сказав Касьянов.

У свою чергу, журналіст Кисельов зазначив, що «справа не у власниках готелю, а в тих політичних силах в Москві, які мають достатньо важелів впливу на російських бізнесменів».

«Страх перед російською владою переважив страх політичного скандалу в Києві», - сказав він.

«Я не думав, що руки Кремля такі довгі», - додав журналіст.

Інформація: «Українська правда»



коментувати
зберегти в закладках
роздрукувати
використати у блогах та форумах
повідомити друга

Коментарі  

comments powered by Disqus

Останні події

30.04.2026|09:22
Оголошено переможців Всеукраїнського конкурсу «Стежками Каменяра» – 2026
29.04.2026|10:20
До Луцька завітає автор книжок-бестселерів Володимир Станчишин
28.04.2026|10:53
«Вавилон. Точка перетину»: в Києві відкриється фотовиставка акторів та військових Антона Прасоленка і Ярослава Савченка
28.04.2026|10:46
1-3 травня у Львові відбудеться ювілейний Ukrainian Wine Festival
28.04.2026|10:43
У Львові відбудеться благодійний вечір Артура Дроня
23.04.2026|09:27
Французький джаз в «Книгарня «Є»
22.04.2026|09:51
Стали відомі імена лавреатів Літературної премії імені Ірини Вільде 2026 року
22.04.2026|07:08
«Архіпедагогіка»: у Києві презентують дослідження про фундаментальні коди західної освіти
17.04.2026|09:16
Зоряна Кушплер презентує «скарби свого серця»
15.04.2026|18:40
Хроніки виживання та журналістської відданості: у Києві презентують книжку Євгена Малолєтки «Облога Маріуполя»


Партнери