Re: цензії

11.12.2025|Ольга Мхитарян, кандидат педагогічних наук
Привабливо, цікаво, пізнавально
08.12.2025|Василь Кузан
Крик відчаю
02.12.2025|Василь Кузан
Ні краплі лукавства
27.11.2025|Василь Кузан
Nobilis sapientia
27.11.2025|Віталій Огієнко
Розсекречені архіви
24.11.2025|Наталія Богданець-Білоскаленко, доктор педагогічних наук, професор
«Казки навиворіт»: Майстерне переосмислення народної мудрості для сучасної дитини
23.11.2025|Ігор Зіньчук
Світло, як стиль життя
21.11.2025|Тарас Кремінь, кандидат філологічних наук
Світлотіні свободи
18.11.2025|Ігор Чорний
У мерехтінні зірки Алатир
17.11.2025|Ігор Зіньчук
Темні закутки минулого
Головна\Події\Нагороди

Події

31.10.2011|20:21|Буквоїд

Книги видавництва «Грані-Т» ввійшли до сотні найкращих товарів України

Український науково-дослідний і навчальний центр проблем стандартизації, сертифікації та якості оголосив переможців Всеукраїнського конкурсу якості продукції «100 кращих товарів України».

Серед найкращих і найякісніших – уже другий рік поспіль книги видавництва «Грані-Т».

Традиційно визначення найкращих зразків української продукції – товарів, робіт і послуг – відбувалося на реґіональному і загальнодержавному рівнях. З цією метою створюються спеціальні експертні групи, до складу яких входять представники Українського науково-дослідного і навчального центру проблем стандартизації, сертифікації та якості, а також представники незалежних громадських організацій.

Обираючи найкращих, експерти уважно вивчають надані претендентами матеріали й неодмінно відвідують кожне підприємство, щоб на власні очі пересвідчитися не лише в тому, як виготовляються товари та надаються послуги, а й у якій атмосфері вони створюються. З-поміж критеріїв, які застосовуються для оцінювання товарів, директор Інституту управління якістю Олександр МАЧУЛЬСЬКИЙ виокремив конкурентоспроможність, інноваційність, участь у виставках, відсутність заборгованостей, наявність інтеґрованих систем. Обов’язковою також є довідка Головного управління з питань захисту споживачів про те, що на продукцію цього підприємства не надходили скарги від громадян.

За цими критеріями конкурсна комісія оцінювала й роботу видавництва «Грані-Т». «Кому пощастило побувати у нашій переговорній кімнаті в офісі, той уже ніколи не забуде тієї кількості нагород, що висять там на стінах і стоять на столах, тому не дивно, що видавництво «Грані-Т» вразило експертів», – каже головний редактор Олена МОВЧАН.

Книги «Граней-Т» вдруге стали найкращим товаром України. Торік видавництво перемогло в номінації «Кращі товари для населення», цьогоріч – у номінації «Соціально-просвітницькі послуги, пов’язані з дітьми».

«Мета нашої участі в цьому конкурсі – не здобути черговий диплом, – пояснює Олена МОВЧАН. – Нам ішлося про виведення української книги за межі суто книжкових конкурсів, де оцінюються чи то текст, чи ілюстрації, чи навіть книга в цілому. Ми вивели книгу на рівень актуальної сучасної якісної пропозиції для населення, – адже переконані, що годувати й берегти потрібно не лише тіло, а й душу».

«Грані-Т» виступили також партнером конкурсу дитячого малюнка «Я хочу жити в якісному світі» й визначили десятьох найкращих, на погляд видавництва, юних художників. Вони отримають у подарунок комплекти цікавих і корисних книг.

9 листопада в Українському домі відкриється виставка товарів цьогорічних переможців, лавреатів і фіналістів конкурсу. Серед них буде і впізнаваний товар видавництва «Грані-Т» – книги для дітей та батьків. Цього ж дня відбудеться урочисте нагородження найкращих товаровиробників України.

 

 



коментувати
зберегти в закладках
роздрукувати
використати у блогах та форумах
повідомити друга

Коментарі  

comments powered by Disqus

Останні події

17.12.2025|21:28
Лауреатом Премії імені Шевельова 2025 року став Артур Дронь
11.12.2025|20:26
Книга року ВВС 2025 оголосила переможців
09.12.2025|14:38
Премія імені Юрія Шевельова 2025: Оголошено імена фіналістів та володарки Спецвідзнаки Капітули
02.12.2025|10:33
Поетичний вечір у Києві: «Цієї ночі сніг упав» і теплі зимові вірші
27.11.2025|14:32
«Хто навчив тебе так брехати?»: у Луцьку презентують дві книжки про гнів, травму й силу історій
24.11.2025|14:50
Коли архітектура, дизайн і книги говорять однією мовою: вечір «Мода шаблонів» у TSUM Loft
17.11.2025|15:32
«Основи» готують до друку «Бард і його світ: як Шекспір став Шекспіром» Стівена Ґрінблатта
17.11.2025|10:29
Для тих, хто живе словом
17.11.2025|10:25
У «Видавництві 21» вийшла друком збірка пʼєс сучасного класика Володимира Діброви
16.11.2025|10:55
У Києві провели акцію «Порожні стільці» на підтримку незаконно ув’язнених, полонених та зниклих безвісти журналістів та митців


Партнери