Головна\Події\Зустрічі

Події

06.02.2020|17:51|Буквоїд

VI Зимова літературна школа в Карпатах

Упродовж 24-29 лютого у місті Яремче відбудеться VI Зимова літературна школа в Карпатах – одна із головних літературних подій в Україні від Центру літературної освіти LITOSVITA.


Тема цьогорічної Літшколи – «Сторітелінг для письменників».

У програмі – 6 днів насиченого відпочинку в зимових горах, інтенсивного навчання та неформального спілкування з письменниками та однодумцями.

Лектори: письменники Андрій Курков, Артем Чех, Галина Крук, письменник і лідер рок-гурту «Фіолет» Сергій Мартинюк, літературознавець і видавець Ростислав Семків, редакторка і критикиня Богдана Романцова, сценарист і викладач сторітелінгу Сергій Гаврилов.

Упродовж 6 днів учасники Літшколи прослухають лекції, візьмуть участь у майстер-класах, практичних заняттях, літературних читаннях, аналізі та обговоренні текстів, а також виконають вправи для роботи над письмом.
Окрім того, програма Літшколи передбачає тематичні вечірки, прогулянки в гори та неформальне спілкування нон-стоп із лекторами.

Учасники навчаться користуватися інструментами сторітелінгу, створювати структуру і логіку оповіді, конструювати «живих» героїв та систему відносин між персонажами, користуватися правилами розвитку художнього конфлікту. Письменники-початківці оволодіють головними сюжетними схемами, обов’язковими елементами і «двигунами» сюжету та попрацюють над авторською мовою і стилем.

Детальна інформація: http://litshkola.com

LITOSVITA – це центр літературної освіти в Україні, який вже 7 років активно підтримує розвиток української літератури та нових українських письменників, перекладачів, редакторів та сценаристів. Проєкт пропонує неформальну та практичну освіту із найкращими лекторами та фахівцями своєї справи.
LITOSVITA вже відкрила для українських читачів низку нових письменників, твори яких ви вже можете придбати у книгарнях.коментувати
зберегти в закладках
роздрукувати
використати у блогах та форумах
повідомити друга
Книги від Bookzone

Коментарі  

comments powered by Disqus


Партнери