Re: цензії

Залишатись живим
29.01.2025|Ігор Зіньчук
Прийняти себе, аби стати сильнішою
27.01.2025|Марія Назар, м.Тернопіль
Ключик до трансформації сердець
Моя калинова сопілка...
23.01.2025|Ігор Чорний
Жертва не винна
20.01.2025|Олександра Салій
Пароль: Маньо
16.01.2025|Ігор Чорний
Бориславу не до сміху
09.01.2025|Богдан Смоляк
Подвижництво, задокументоване серцем
07.01.2025|Тетяна Качак, м. Івано-Франківськ
Володимир Полєк – жива енциклопедія
03.01.2025|Віктор Вербич
Обітниця Олександра Ковча: «Любити, вірити, чекати»
Головна\Події\Зустрічі

Події

23.06.2014|14:36|Буквоїд

Тіберій Сільваші та Костянтин Рудешко в Літературному Салоні «Майстер Класу»

24 червня, о 19.00, в рамках серії зустрічей «Художники про літературу», на даху Дому освіти і культури «Майстер Клас» (вул. Лаврська, 16-А), відбудеться зустріч з Тіберієм Сільваші та Костянтином Рудешко.

Тіберій Сільваші — український художник, у 1995 лауреат премії «Художник року» в Україні, стипендіатмуніципалітету Мюнхена. Кураторські проекти художника були представлені на Міжнародному арт-фестивалі в Києві в 1996 і 1998 роках. Роботи Тіберія Сільваші знаходяться в публічних і приватних колекціях Мюнхена, Відня, Нью-Джерсі, Запоріжжя, Харкова, Ужгорода, Києва та інших міст Європи і США.

Констянтин Рудешко — український художник, у минулому - дипломований психолог, фотограф з багаторічним досвідом. Зараз працює на перетині оп-арту і абстракції. Постійний учасник колективних проектів Bottega Gallery та Shcherbenko Art Centre.

Модерує Катря Кот

Вхід вільний



коментувати
зберегти в закладках
роздрукувати
використати у блогах та форумах
повідомити друга

Коментарі  

comments powered by Disqus


Партнери