Головна\Події\Зустрічі

Події

21.02.2012|21:44|Буквоїд

Лариса Ніцой відкрила тиждень дитячих читань на Київщині

До Всеукраїнського тижня дитячого читання майже місяць, а Бородянська ЗОШ №1, що на Київщині, 21 лютого виступила з ініціативою вже розпочати тиждень дитячих читань у районі.

«Оскільки Всеукраїнські читання проводяться щороку в кінці березня, а це припадає на весняні канікули, коли дітей немає в школі, - ділиться методист районного відділу освіти Кириленко Людмила Петрівна, -  то в результаті проведенню цього гарного всеукраїнського заходу загрожує формальний підхід. Щоб такого не сталося, в нашому районі вже склалася традиція розпочинати такі читання раніше»

Акція хвилею проходить по всіх школах району. До неї долучаються всі небайдужі: підприємці, державні службовці, посадовці, письменники тощо. Завершення районної акції плавно переходить у початок Всеукраїнської.

Цьогорічний сезон дитячих читань у районі запросили відкрити дитячу письменницю Ларису Ніцой. Вона є частою гостею в школах. За її ініціативи проводиться серія розроблених нею уроків «Бібліотечний урок проводить письменник». Учні давно знайомі з її творчістю, тож з радістю сприйняли і приїзд письменниці, і початок акції, і її читання вголос для дітей.


        коментувати
зберегти в закладках
роздрукувати
використати у блогах та форумах
повідомити друга
Книги від Bookzone

Коментарі  

comments powered by Disqus


Партнери